Rüyada Kocasını Başka Kadınla Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada kocasını başka kadınla görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Kocasını Başka Kadınla ruya tabiri ve ruya yorumları kocasını başka kadınla rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada kocasını başka kadınla görmek, kimmsenin eşinin işleyeceği büyük bir güünaha delalet etmektedir. Böyle bir rüya gören şahsın eşii ile arası açılır. Bu rüya ailesel huzursuzluklara ve sıkıntıllara da yorumlanabilmektedir. Rüyada kocasını başka bir kadınla basmaak, rüyayı gören kimsenin eşinin yyapmış olacağı büyük hatalara ve bbu hatalar sonucunda çekeceği sıkıntılara delalett eder. Rüyada, kocasının başka bir kadınla evlendiiğini gören, eğer o kadını tanıyorrsa ondan veya onun kocasından herhaangi bir iyilik görür. Rüyasında kocasının kendisini aldattığını görmek, içç dünyası içerisinde birtakım korkular yyaşar ve bu rüya şahsın hayaatında meydana gelecek bazı sıkıntılara yoruluur.

Rüyada Kocasının Başka Bir Kadınla Öpüşürken Görmek

Rüyasında kocasını başka bir kadınla öpüşürkeen, sarılırken veya el ele görmekk, insanın kendisine olan güvensizliğinin vve kocası ile yaşamış olacağı baazı sorunların göstergesidir. Böyle bir rüya bazen de eşinizlee aranızdaki sorunları çözmeye, birbirinize ollan sevgi ve saygınızın artmasına vee gerçek yaşamınızda güzel bir birlikktelik yaşamanıza alamet eder.

Rüyada Kocasını Aldattığını Görmek

 

Rüyada kocasını aldatan kimse, gerçek hayyatta günah işler ve bu günahı sonucunda ssadece kendisi değil aile fertleri dee etkilenir. Bu rüya özel hayatınızda yaşayacağınıza sıkınttılara, ailesel huzursuzluklara da tabir edilir. Rüyada kocasını en yakın arkadaşı ille aldatmak büyük bir ahlaksızlığa, karakterin bozukluğuna vve doğru yoldan ayrılarak çok hattayı üst üste yapmaya alameet eder. Rüyasında kocasını birden fazla erkekle aldattan kimse, peş peşe gelecek belalara, hem öözel yaşamınızda hem de işinizde yaşşayacağınız zorluklara tabir edilir.

Genellikle her insan sevmiş olduğunu kıskaanır ve onu kaybetmekten korkar. İşte bu sebeple böyle bir rüyaa gören kişi, eşini çok sevmiş ollduğu veya ona karşı güvensizlik dduygularına sahip olduğu için, yalnız kalmaa ve aldatılma korkularına sahiptir.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Tüfekle Ateş Etmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Rüyamda,iki köpeğin benimle konuşması ve yemek masama oturmaları.Bende onlara evimde servis hazırlıyorum.
Renkleri kahverengi, sesleri bayandı.


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...