Rüyada Koltuk Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada koltuk görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Koltuk ruya tabiri ve ruya yorumları koltuk rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada koltuk görmek kimsenin meslek haayatı ile delalet eder. Rüyada koltuk gören şahıs resmi biir kurumda, devlet dairesinde ya daa devlete bağlı olan bir yerdee bir göreve atanacak anlamına geelir. Rüyada makam odasında büyük, şık vee pahalı bir koltuk görmek rüüyayı gören şahsın mesleğinde olabileceği een yetkili makama ulaşmış olacağına delalett eder.

Rüyada Koltukta Oturmak

Rüyada bir koltuğa oturduğunu gören innsan gerçekleşmesi mümkün olmayacak şeyler için beeyhude yere hayal kuruyor anlamına geliir.

Rüyada Koltuk Altında Kıl Görmek

Rüya sahibinin kulağına küpe olacak, biir dahaki sefere çok daha temkinli hareeket etmesini sağlayacak kötü bir olaay yaşamış olacağı şeklinde alamet eeder.

Rüyada Ter Kokmak

Rüyasında koltuk altının terlediğini ve koktuuğunu gören kimsenin kendisine sakladığı şeylerin, herrkes tarafından öğrenilmesine rivayet edilir. Bir taraftan da ayakta atlatılabilecek biir sağlık sorunu olarak yorulur.

Rüyada Koltuk Bakmak

Ev için müsait koltuk bakmak, kimseniin aile kurma arzusuna, ofis içinn koltuk bakmaksa kimsenin iyi bbir kariyer sahibi olma arzusuna rivayyet edilir.

Rüyada Taht Görmek

 

Çok önem arz eden mevkilerde işller yapmaya ve başarıları ile herkes tarafından tanınırr olmaya alamet eder.

Rüyada Koltuk Taşımak

Rüya sahibinin hiç kimsenin maddi yaa da manevi desteği olmaksızın kalkınmasıına ve kimsenin kendinden beklemediği mmakamlarda oturarak, mal varlığı sahibi ollmasına alamettir.

Rüyada çok pahalı bir koltuk ggörmek aç gözlülük ve var yemezlik olarak nitelenddirilir. insan rüyasında ev için münasip ollan ve evde kullanılan koltuk görmüş olursa bbu da, rüyayı gören kişinin gördüğğü koltuk sayısı kadar ggayri menkulü olacağına yorumlanır. bireyin gördüğü rüyada kolunun altı oolan ve koltuk altı diye tabir edilen yerri görmüş olması aile içerisindeki dayanışmmaya ve saadete delalet edderken, özel bilgiler anlamına da geliir.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin ya da dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Oyuncak Ayı Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...