Rüyada Konuşamamak

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada konuşamamak ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Konuşamamak ruya tabiri ve ruya yorumları konuşamamak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada konuşamamak, haksızlığa uğramaya, emeklerin karşılığğının alınamamasına, sıkıntılı olmaya yorumlanır. Rüyasında konuşamadığını gören kimsenin arkasından iiş çevrilir ve dedikodusu yapılır. Konuşamamak aynı zamanda şahsın sakladığı bbir sırrı olduğuna ve bu sır nedeni iile zor zamanlar yaşadığına da işarret edilir.

Rüyada Dili Tutulduğunu Görmek

İşsiz bir insan için çok sevineeceği ve iyi gelir elde edeceği biir işe girmek anlamına gelmektedir. Bekar kimseler için ise, çok güzell ve iyi bir eş bulmuş olacağğına yorulur. Rüyada dili tutulan şahıs genel olaraak iyi ve güzel haberler alır. Rüyasında dili tutulan kimse, etrafı tarrafından saygı duyulan ve fikri danışılan bilgee bir şahıs demektir.

Rüyada Konuşmamak

Zarara uğrayan bir kimseyi işaret eeder ve zararın büyümemesi için insanın edilgen bbir hayat seçtiğine ve sıkıntılardan kaçtıığına delalet eder. Aynı zamanda gördüğü rüyada konuşmayan şahhıs menfaatlerine münasip yaşayamaz ve işleri istediği gibii sürmez. Farklı görüşlere göre de, kimsenin ssağlık sorunları ile karşılaşacağını ve hayatının tadının kaççacağını ifade eder. Rüyada haksızlığa uğradığı halde konuşmayan kimmsenin dini inançları zayıf olur. Hasta bir kişi kalabalık içinde susuyoor ve konuşmuyor ise de şifa bulur.

 

Rüyada Dilsiz Olmak

Rüyasında dili olmadığını görmek bilimsel olmaayan bilgilere inanmamaya, batıla karşı durmayaa ve akılla hareket etmeye aalamet eder. Dilsizlik şahsın büyük bir zafer eldde edeceğine ve sıkıntılarından kurtulacağı manalarrına gelir. Başka bir yoruma göre dilsiz olduğuunu görmek, insanın yakın arkadaş etrafıı tarafından anlaşılmadığına ve bireyin kendissini ifade etmekte aciz kaldığını dda gösterir. Dilinin kesilmiş olduğunu ve dilsiz kaldıığını görmek ise çok ciddi vve kırıcı bir söz münakaşası yaşanacağıına alamet eder. Dilsiz olduğunu gören kimseler farklı bbir yoruma göre fesatlık içinde olunduğunaa ve başkaları ile ilgili yapıılan gıybet yüzünden zor duruma düşmmeye de delalet eder.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Baklava Kutusu Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

Rüyamda camide Kur'an-ı Kerim dağıtıyorlardı ben de yeni girmiştim camiye ama ağzımı açıp konuşamıyorum dudaklarım sıkıca bağlıydı ve açılmıyordu... derken zor bela açtım ağzımı ve camide tanımadığım birisinin yanına gidip ben de Kur'an-ı Kerim istiyorum dedim, herkesin elinde yüce kitabımız vardı.. sanıyorum bitmişti ve bana kalmamıştı... derken uyandım. Kitabı da alamadım bu arada...


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...