Rüyada Konuşan Kedi Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada konuşan kedi görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Konuşan Kedi ruya tabiri ve rüya yorumları konuşan kedi rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada konuşan kedi görmek, beklenmeyen gelişmelere,, insanın hayatında meydana gelecek illginç olaylara, uzun süredir takip ettiiğiniz bir inancın eksik taraflarını görüpp bırakmaya veya radikal kararlara allamet eder. Rüyasında bir kedinin kendisi ile kkonuştuğunu gören kimse, sinsi ve köötü bir kadının getireceği haberlere inanıır ve bu yüzden hata yappar. Bu rüya insanlar ile ilgili fitnee çıkaran, duyduğu her şeyi baaşka birilerine yetiştiren ve doğruların yyanına yanlışları da katan bir kkişi ile tabir olunur. Rüyasında bir kedinin kendisine kötü bbir haber vermiş olduğunu görmek, gerrçek hayatta güzel bir havadis aalmaya veya mutlu olmaya delalettir. Bazı âlimler demiştir ki kedinin vermiiş olduğu habere itibar edilmez.

Rüyada Kedi İle Konuşmak

Rüyasında bir kedi ile konuşan, kendisiine hizmetçi tutar veya bir gruba lidder olur. Bu rüya dünya hayatında rahatlamaya insanınn maddi anlamda güçlenmesine, kendisine hizmet eedecek şahıslara sahip olmasına, komuta etmeyye, liderlik yapmaya yorulur. Bir kedi ile sohbet eden kiişi, güçsüz ama onurlu bir adamla gerçekk hayatta ilişki kurar ve onnunla vakit geçirir.

Rüyada Kedinin Güzel Öğütler Vermesi

 

Rüyasında bir kedinin kendisine güzel öğütller vermiş olduğunu ve hak yolunda konuştuğunu göören kişi, gerçek yaşamında kötü bildiiği bir kimseden iyilik görürr ve bu rüya sui zaan ettiğiniz için haksızlık yaptığınıza veya insanlarr ile ilgili bilinçsizce konuştuğunuza alaamettir. Böyle bir rüya kendisine itibar edillmeyen bir kadının esasen doğru yolda olduğunun vee insanları da güzel olana yönleendirmek istediğinin göstergesidir.

Rüyasında konuşan kedi gören kişi misstik olaylara ve varlıklara inanan, hayatta sürprizller yapmayı seven ve ilginç konularr üstüne çalışan veya hayatın göörünen yüzünün dışında görünmeyenlerle ilgilenen bbir karaktere sahiptir. Böyle bir rüya içinizdeki hayvan sevgisinni de gösterebilmektedir.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Rüyada Boğazlanmak adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...