Rüyada Konuşmamak

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada konuşmamak anlamı nedir? islami rüya tabirleri Konuşmamak ruya tabiri ve ruya yorumları konuşmamak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada konuşmamak, rüyayı gören bireyin, işş hayatında çok uzun zamandan beri normal birr şekilde ilerleyen çalışmalar içinde biir anda meydana gelecek değişimleer karşısında çok şaşıracağına, bu çallışmalar hakkında olarak ortaya çıkan farklı durummların ve problemlerin nereden kaynaklandığını bbulmak için çaba gösttereceğine alamettir.

Rüyada Hiç Konuşmamak

Rüya sahibinin, iş hayatı içinde çokk büyük değişimler ile karşı karşşı tarafa geleceğine, bu nedenle ççok büyük şaşkınlık yaşayacağına, ortaya çııkan bu durumu çözmek için çeşitlii yollara başvuracağına ve böyle bbir çalışma vesilesi ile içine düşttüğü durumla ilgili olarak çok bbüyük araştırmalara gireceğine yorumlanır.

Rüyada Konuşmadığın Birini Görmek

Rüyayı gören insanın, pek tanımadığı bbir şahıs hakkında bazı sözler söyleyereek o insanın günahını alacağına, buu nedenle daha sonra büyük piişmanlıklar yaşayacağına, çok zor zamanlar geçirreceğine, yaptığı şeyden ötürü hem ççok büyük bir üzüntü duyacağına hemm de ile ilgili konuştuğu kişşiden özür dileyeceğine rivayet eder.

Rüyada Konuşmak İsteyip Konuşmamak

 

İş hayatında çok önem arz edden yerlere gelmiş ve bundan böylee daha farklı şeyler gerçekleştirip yenni adımlar atmak isteyen rüya saahibinin, hayal etmiş olduğu ve yapmmak istediği şeylere bir türlü ulaşaamayacağına, çok büyük sorunlar yaşayacağına vee çok büyük şans gerektiren durummlar yaşayacağına alamettir.

Rüyada Sevgili İle Konuşmamak

Uzunca bir zaman boyunca tartışma yyaşanmış olan bir ilişkide sona yaklaşıldığına, bundan bööyle neredeyse bitmek üzere olan biir aşkta, iki tarafın dda çok yıprandığı ve verilen buu kararın iki taraf içinde çok dooğru bir karar olduğuna delalet eeder.

Rüyada Konuşmamak Susmak

Atacağı bazı adımlardan ötürü çok zzor durumlara düşecek olan rüya sahibinin, bu ddurumlardan kurtulmak için çeşitli yollar denneyeceğine ve bu nedenle çokk doğru şekilde ve akıllıca hamleller yapması gerektiğine rivayet eder.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Esmer Adam Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...