Rüyada Kudurmak

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada kudurmak ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Kudurmak ruya tabiri ve rüya yorumları kudurmak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada kudurmak rüyaları kötü yorumlanan rrüyalardandır. Rüyada kuduz olduğunu görmek öfke artışşına, taşkınlığa, sıkıntılı ve zor zammanlara ya da iş yeriniz, evinizz veya dostlarınızdan gelebilecek tatsız haberrlere işaret eder, bu tür rüyyalar psikolojik rüyalardandır. İçinizde uzunca zamandır bastırdığınız öfkenizi rrüyanız yoluyla dışa vurmuşsunuz anlamına gelirr. Bastırdığınız bu öfke sizi sadece rüüyada iken değil,sosyal hayatınızda da rahattsız edebilecek bir boyuta gelebilir. Eğer rüyada kudurduğunu gören şahıs biir bayan ise yakın zamanda İİslami açıdan bir günah işleyeceği şekllide tabir edilir.

Rüyada Kudurmuş Hayvan Görmek

Rüyada kudurmuş hayvan gördüyseniz çevrenizdeki insanlarıın hal ve hareketlerinden, tavır ve sözlerinden sıkıldığğınız anlamına gelmektedir. . Rüyada kudurmuş olan hayvanı öldürdüyseniz kkarşınıza çıkmış veya çıkabilecek büyük bir sorunu hemmen ve bir daha nüksetmeyecek şekiilde çözeceğiniz anlamına gelir. Rüyada görülen kudurmuş hayvan bir keedi ise bu rüyayı gören şahsın başına kaarşı koyamayacağı bir felaket geleceği manassı çıkmaktadır.

Rüyada Kudurmuş Köpek Görmek

 

Eğer kudurmuş köpek, çok dikkat etmmeniz gereken bir düşmanınız olacağına ve büüyük bir saldırı alabileceğinize delalet eeder. Bunun sonucunda evinizden ölü veya ölümleer, iş yerinizin batması ve bunun giibi kötü sonuçlar çıkabileceği için ddikkat etmeniz gerektiği yönünde delalet edder. Rüyada kudurmuş köpeğin, hayvanın ya daa insanın size saldırması ve sizin buu saldırıdan kurtulmanız, yaşadığınız sorunlar ille ilgili güzel haberler geleceğine, bbundan böyle sıkıntılı döneminizi geride bırakıpp aydınlığa erişeceğinize alamet eder.

Rüyada kuduz köpek tarafında ısırıldığınızı ggörmek, düşmanlarınızın veya iş hayatı iççerisindeki rakiplerinizin sizi alt edeceğine, buu kudurmuş köpeği öldürmek de sizzin onları alt edeceğinize delalet edeer. Rüyada görülen kuduz köpek sizi ıssırmak ister fakat dış güçler tarafındaan ısıramaz ise, düşmanlarınızı sizin yeree başka kişilerin, arkadaşlarınızın ya dda dostlarınızın etkisiz hale getirdiğine delalett eder.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veyahut isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Ölmüş Fare Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...