Rüyada Kurşun Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada kurşun görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Kurşun ruya tabiri ve ruya yorumları kurşun rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada kurşun görmek tezat olan şeeylerin bir arada olmasına alamettir. Yani hem iyi haber hem köttü haber, hem hayırlı olacak iş heem şer getirecek iş, hem sağlıık hem hastalık gibi manalara gelmekttedir. Rüyada kurşun gören insan işinde yüksselir ve çok zengin olur, rütbesi dee aynı oranda artar.

Rüyada Kurşun Sıkmak

Rüya sahibinin kurşun sıktığı bireyi uyyarması kâfi gelmezse kaba bir taabirle kulaklarını çekmesi şeklinde delalet ederr.

Rüyada Kurşun Yemek

Rüya sahibine kurşun sıkan kimse iiçin konuşulacak bir sözün rüyayı görren kimsenin kulağına kadar gelmesine alametttir.

Rüyada Kurşun Döktürmek

Rüya sahibinin iş hayatı içerisindeki yerininn ve öneminin azalarak ticarette geeri plana düşmesi şeklinde delalet eeder.

Rüyada Kurşun Yarası Görmek

Rüya sahibinin maddi zarara uğramasına vve mal kaybetmesine delalet eder. Eğer yaradan kan geliyorsa rüyanın bozullduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada Kurşun Eritmek

Rüya sahibinin azmedip, çok çalışması vesiilesi ile istediği her şeyi elde etmeesine rivayet eder. şahıs sabrının ve emeğinin karşılığını mutlakka alacak anlamına gelir.

 

Rüyada Silah Görmek

Rüyada silah görmek, rüyayı gören kişininn birileri tarafından göreceği yardım ve destek anllamına gelirken aynı zamanda da kiimsenin arkasının güçlenmesi şeklinde açııklanır.

Rüya sahibinin kendine olan güveni tamdırr ve Allah’ın izniyle de heer işin, her güçlüğün üstesinden gelebilleceği delalet eder. Bu şahıs aynı zamanda da çokk çalışkandır, erken kalkan yol alıır felsefesi ile herkesten önce iişe koyulur, herkesten geç bırakır. Rüyada kurşun görmek aynı zamanda daa kazanç ve iş kaybetmeye, rakibee ve düşmana yenilmeye alamettir. rüyayı gören şahıs kendisi için büyüük bir sermaye elde edeceğini düşüündüğü işi kaybedecek ve büyük bbir üzüntü yaşayacak anlamına gelir. Rüyasında kurşun gören insanın çevresindekiler kendisiine sağ gösterip, sol vurarak yyenilmesini sağlayabilirler.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Kurtarılmak adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...