Rüyada Kurşun Yemek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada kurşun yemek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Kurşun Yemek ruya tabiri ve ruya yorumları kurşun yemek rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada kurşun yemek, gerçek anlamından çokk farklı şekillerde tabir edilir ve gerçekkte ne kadar korkunçsa rüyada görülmessi de bir o kadar hayırllı ve güzeldir. Rüyayı gören insanın sonucunda aradığı aşkkı bulduğuna inanacağı ve buna ikna olaacağı bir şahsın karşısına çıkması vesilesiiyle çok güzel bir birlik kuracağınna ve heyecanlı günler yaşayacağına aalamettir.

Rüyada Kurşun Yemek Vurulmak

Rüyada kurşun yemek vurulmak da ttıpkı kurşun yemek gibi kabul edilir. Rüyayı gören kimsenin her türlü çılgınllığı yapabileceği ve kendisinin dahi kendisine inanamayacağğı şeyler söyleyeceği bir aşka tutulaacağına ve gözünün âşık olduğu kkişiden başka hiç kimseyi görmeyeceğine yoruluur.

Rüyada Kurşun Yemek Ölmek

Bir insan eğer gördüğü rüyada kuurşun yediği halde ölmediğini görmüş olursa o kimsee aşkta tecrübe kazanacağı olaylar yaaşayacak anlamına gelir. rüyayı gören şahsın sevdiği kişiyle arrasında yaşanacakların kendisine cesaret vereceğine ve bu yoldaa önem arz eden adımlar aatmasına sebep olacağına rivayet ederr.

Rüyada Kurşun Yemek Ölmemek

 

Rüya sahibinin gönül işinden yana hayall kırıklığı yaşayacağına, duygularının karşılığını alamayaccağına ve tutulduğu kara sevda ssebebiyle uzun süre kendine gelemeyeceğine amma aynı acıyla da tekrardan yanmayyacağına yorumlanır.

Rüyada Kafaya Kurşun Yemek

Rüyayı gören kimsenin başına gelecek uğursuzz ve melanetli bir olaya rivayet ediilir. rüyayı gören kişinin illet bir hastalıığa yakalanabileceği, belalı bir duruma düşebileceği yya da kaza yapabileceği şeklinde kabbul edilir.

Rüyada Mermi Yemek

Rüyada mermi yemek de kurşun yemeek kadar hayırlıdır ve rüyayı göreen insanın sırılsıklam âşık olacağına vee hayırlı bir sevdaya tutulacağına işşaret eder.

Rüyada Sırtından Kurşun Yemek

Rüyayı gören bireyin düşmanlarının arkasından kötüü laflar söyleyeceklerine, onu kötüleyeceklerine, karalamaya vee itibarsızlaştırmaya çalışacaklarına yorumlanır. Kötü insanların iftiralarına uğramaya alamet ederr.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin ya da isterseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Birinin Bayıldığını Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

Merhabalar
Evde arkadaşlarla otururken eşime saka yapıyorum evdeki silahı alıp beni dışarı doğru koşturup sırtımdan 3 kere vuruyor. Ama gram acı yok bende. Sonra ben korkup ambulansı arıyorum. Noldu diyenlere kimin vurduğunu görmedim diyorum. Acilde çok riskli ameliyat iyi düşünün falan diyolar. Eve geliyoruz. Kızımla amcası evde kalıyor baska hastaneye ameliyat ici giderken bi adam hırsızlık için benim evi gözetliyor. Tam gidecekken dedem köyden benimle vedalasmaya geliyor. Herkes çok ağlıyor. Ameliyat olup olmadığımı bilmiyorum ama eve geldiğimde eşimin kardeşi hırsızı kafasından vurdum öldürdüm diyo.
Uykumdan sıçrayarak kalktım ve geri uyuması çok zor etkisinden kurtulamadım. Lütfen cevap bekliyorum sizden...


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...