Rüyada Kurşunlanmak

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada kurşunlanmak anlamı nedir? islami rüya tabirleri Kurşunlanmak ruya tabiri ve rüya yorumları kurşunlanmak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada kurşunlanmak, rüyayı gören insanın, işş hayatında çok güzel işler yapmaya başlayacağına, buu işlerden büyük miktarda kazanç eelde edeceğine, iş hakkında düüzeltmeler yaptıktan sonra aile için çook güzel şeyler yapılacağına, daha iyi bbir eve çıkılacağına, herkesin istediği şeyye kavuşacağına, aile birreyleri arasındaki bağın her geçen dahaa sağlam bir hal alacağına ve ççok mutlu, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine tabir eder.

Rüyada Kurşunlandığını Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aaile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, problemlerinnden kısa bir zaman içinde kurtullacağına, varolan borçların yakında ödeneceğine, işş hayatında yeni çalışmalar ve atıılımlar yapılacağına ve aile hayatında çokk huzurlu günlerin yaklaşmakta olduğuna rrivayet edilir.

Rüyada Kurşunlanmak ve Vurulmak

İş hayatında ve aile hayatında çook güzel gelişmeler yaşıyor olan rüya sahibiinin, hayatı içerisindeki bu iyi gidişiniin kısa süreli bir duraklamaya uğraayacağına, üzücü, sinir bozucu ve rüyayyı görenin rahatsız olmasına sebep olacaak olayların yaşanacağına, iş hayatında biir ortaktan ya da destek olaan birisinden ihanet görülmüş olacağına dellalet eder.

 

Rüyada Kurşunlanarak Yaralandığını Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok güzeel gelişmeler yaşarken, aile hayatında çook mutlu haberler alırken yeni atılımllar yapmak için bir işe giriştiğği sırada düşmanlarından bir şekilde zarrar göreceğine ve bu yüzden iiş hayatı hakkında tedbirler alacağına iişaret eder.

Rüyada Kurşunlanarak Ölmek

Rüyayı gören insanın, iş hayatında çokk güzel ve hayırlı işler gerçekleştireceğine, sıkınntılarından kurtulacağına, hem istediği her şeeyi gerçeğe çevireceğine hem de ailesinni mutlu edeceğine, üzüntü duyduğu kkonuları kendi imkânları ile düzeltmeye çaalışmış olacağına ve çok büyük vee başarılı işler yaptıktan sonra rrahat bir hayat yaşamak için işş hayatını ikinci plan atacağına allamet eder.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Islak Mendil Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Görmediğim bir kişi tarafından 6 kurşun yiyorum rüyamda ben ölmedim diyorum gösteriyorum vurduldugum yerleri ama kan çıktığını hatırlamıyorum


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...