Rüyada Kurum Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada kurum görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Kurum ruya tabiri ve ruya yorumları kurum rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada kurum görmek, esasen pek dde iyi değildir. Rüyayı gören kimsenin üzülmesine ve zorlluk çekmesine neden olacak bazı tatsız olaylaarın baş göstereceği anlamına gelmektedir. rüyayı gören kişinin huzur ve raahatlık içinde geçen günlerinin bir anda bozullacağına, rızkının eksileceğine, kazancının azalacağına, iççine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasınnın karışacağına ve rüyayı gören şahsınn bir türlü ne yapmaya karaar veremeyeceğine bir de bunun sıkııntısına düşmüş olacağına tabir edilir.

Rüyada Baca Kurumu Görmek

Rüyayı gören şahsın maddi zarara uğğrayacağına, malından ve parasından eksileceğine, kurulu düzenninin ve aile saadetinin bu durrumdan olumsuz etkileneceğine delalet eder. Rüyayı gören kimsenin moralsiz ve keyiffsiz günler geçireceği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Kurum Dökülmesi

Hiç iyi değildir özellikle de rüüyayı gören insanın evinin içine döökülen kurum, hane içinde yaşanacak üzzücü olaylara, yokluğa, ortaya çıkacak hastalıklara,, borçlara ve karmaşalara alamet edeer. rüyayı gören insanın hem maddi heem de manevi anlamda sıkıntıya düüşmüş olacağına delalet eder.

Rüyada Tavanda Kurum Görmek

 

Rüyada tavanda kurum görmek de yyine rüyayı gören insanın hanesinde meydana gelecceklere rivayet eder. rüyayı gören insanın geçim derdine ddüşmüş olacağına ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılayamaz olacağınaa tabir edilir.

Rüyada Kurum Temizlemek

Rüyayı gören bireyin işlerinin açılacağına, ticaretininn hızlanacağına ve hayatına bolluğun, bereketin ve dee mutluluğun hâkim olacağına alamet ederr. rüyayı gören kimse kendisine şifa oolacak ve şans getirecek, isabetli, doğru, sağlam vee emin adımlar atacak, bu vesileeyle iyiliğe ve hayra ulaşacakk anlamına gelir.

Rüyada Soba Kurumu Görmek

Rüyada soba kurumu görmek de kurumm görmek gibidir ve aynı manalara geldiği şeklindde yorulur. Rüyayı gören kimsenin başarılarının düşeceğine, karrşısına pek çok aksilik ve engel çıkmış oolacağına bu sebeple de keyfinin, rahatınıın, huzurunun ve ağız taddının kaçacağına yorulur.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin ya da dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Mavi Gözlü Bebek Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

Selam rüyamda sobanın borusunu temizlerken elimden düştü her taraf kurum oldu yüzüm ellerim salon temizlemek aklıma gelmiyo


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...