Rüyada Leblebi Yemek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada leblebi yemek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Leblebi Yemek ruya tabiri ve ruya yorumları leblebi yemek rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada leblebi yemek farklı şekillerde tabirr olunur. Bu rüya bazen rüyayı gören şahssın veya etrafındaki bir şahsın hastalanacağına, özzellikle karaciğer hakkında bir problem yaaşayacağının göstergesidir. Hastalar için bu rüya hastalığın biraaz daha devam etmesinin sonrasında şifa bullmaya alamettir. Bazen de bu rüya eşler arassındaki güzel geçime, dünyalıkla ilgili olana, zevkk ve sefa sürmeye, dünyanın nimetlerinnden yararlanmaya delalettir.

Rüyada Leblebi Kavurmak

Rüyada leblebi kavuran kimsenin eline birr mal geçer. Fakat bu mal bir ganimet bulmma veya miras edinme ile kazanılacaktır. Yani kolay yoldan para kazanma anlammına gelir. Rüyasında leblebi kavuran kişi şan vee şöhrete kavuşur; insanların sevgi ve teveccühünnü kazanır.

Rüyada Leblebi Tozu Görmek

Rüyada görülen leblebi tozu fani vve geçici şeylerin sembolüdür. Bu rüyayı görmek boş işlerle uğrraştığınızın ve size ahirette hiçbir yarrdımı dokunmayacak ameller işlediğinizin göstergesidir. Bazen de bu rüya kısa sürrede elinizden çıkacak mal edinmeye, dünyanıın zevklerini kısa süreli olarak yaşamayaa, hayatın faniliğine, bazı durumlarda ahirrete, dünyanın boş işlerine açıklanmaktadır.

Rüyada Leblebi Satın Almak

 

Rüyada leblebi satın alan şahıs dünyadda bazı nimetler elde eder. Bu rüya geçiminizi güzel yollardan teemin edeceğinize, kolay kazanılacak paraya, sevmiş olduğunu işii yapmaya, dünyevi zevklere, lüks iiçinde yaşamaya, bazen de booş işlerle uğraşmaya ve kendisine hiçbbir yarar vermeyecek ilim öğrenmeye delalettir.

Rüyada Leblebi Satıcısı Görmek

Rüyada leblebi satan kimse, insanlara ddünyevi zevkleri tattıran ve onları ahiretteen uzaklaştırıp dünyanın zevk ve seefasına yaklaştıran; böylece günah işlemelerine sebepp olan kişidir. Bu rüyayı gören bireyin karşısına bahsii geçen şekilde bir adam çıkarr ve rüyayı gören kişi onuunla arkadaş olur. Bazen de bu rüya hastanedeki dokttora alamettir. Rüyayı gören insan hastalanır ve doktoora gider.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veyahut bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Doğuramamak adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...