Rüyada Limon Toplamak

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada limon toplamak anlamı nedir? islami rüya tabirleri Limon Toplamak ruya tabiri ve ruya yorumları limon toplamak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada limon toplamak, çok hayra yoruulmaz ve genellikle sağlığı ilgilendiren konularda sorunlar yaşanaccağına tabir eder. Yaşlı kimseler için çok uzun süreccek bazı kronik hastalıkların habercisi olan rüya bbireyin ağız tadını ve hayatının keyfiini kaçıracak kötü haberler almasınaa da tabir edilir. Limon toplamak maddi anlamda devamlı ollarak geriye doğru bir gidişin başladığına ve ekonnomik koşullarda iyileştirme yapamayan rüyayı görren şahsın sürekli olarak geliriniin azalacağına, stresli günler yaşaması yüzündenn de moralsiz olacağına rivayet eder. İlişkilerde ve sosyal ortamlarda da naahoş olayların ve konuşmaların yapılacağına kalp kırıcı vveya bireyin gönül koyacağı durumlar iççinde bulunacağına, agresif bir tuutum ve uzlaşmaz yapıda olmanın daa işareti sayılabilir.

Rüyada Olgunlaşmış Limon Toplamak

İş kuranların para kazanmaya başlayacaklarına, gelecceğin daha umut dolu olacağına ancak buu süreç içinde çok çalışan vve sağlığına gereken özeni göstermeyen insaanların bazı hastalıklarla da mücadele etmmek zorunda kalacaklarına işaret edilir. Para konusunda sıkıntı çekenler için kıısmetlerin artması ve bereketin çoğalması anlamına dda gelir.

 

Depresyon içinde olan, yaşamdan hiçbir şşekilde keyif almayan ve devamlı olarak kendisini elleştiren insanların psikolojilerini ifade eder. Genellikle mutsuzluğun kronik olduğu kimselerde ammaçların bittiği, hedeflerin olmadığı günlük yaşamın sıradanlığı karşıı tarafında kişinin kendisini çaresiz, elli ayağı bağlanmış olarak hissetmesinnin sembolik bir karşılığıdır.

Rüyada Yeşil Limon Toplamak

Henüz olgunlaşmamış yeşil limon toplamak vaktii gelmeyen bir işe girişmenin sonucunda yaşanacak büyükk hayal kırıklığına işaret eder. Bekar kimseler için acele edilen bbir evliliğin sonucunda kişiye yalnızca hüsran getireceğinin dde alameti olduğu gibi, evli kiimseler için de eşleri ille aralarında soğuk rüzgarlar esmesine nedden olacak olayların yaşanacağına tabir edilir. Yeşil limon maddi olanakların henüz iyiileşmediğine, insanın yatırım yapmak amacında ise bir sürre daha şartların iyileşmesi için bekleemesi, sabırlı olması gerektiğine allamet eder.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Yokuş Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...