Rüyada Livata Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada livata görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Livata ruya tabiri ve ruya yorumları livata rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada livata görmek, iyi değildir, hayırssız durumlara düşemeye, uğursuzluklarla karşılaşmaya, üzülmeyye, ağlamaya ve iyi günlerden olamayaa yorulur. rüyayı görenin sonradan pişman olmasına nneden olacak, adını lekeleyecek, toplumdaki iyii izlenimini yok edecek ve itibarıını sarsacak bazı işlere atılacağına, sadeece maddi gücünü kaybetmekle kalmayacağına aynıı zamanda Allah katında günahkâr kiimselerden olacağına tabir eder.

Rüyada Livata Yapmak

Rüyayı gören şahsın hak yolundan uzaklaşmaasına neden olacak bazı adımlar atacağına, hem amaçlarrına nail olamayacağına hem de insaanlar karşı tarafında zor durumlaara düşmüş olacağına işaret eder. rüyayı gören kişinin insanların tepkisini ttoplayacak girişimlerde bulunacağına, sonradan da yüzünün kızarmasına, başşının da önüne eğilmesine neden olaccağına yorumlanır.

Rüyada Livata Etmek

Rüyayı gören bireyin inancını boşlayacağına, ddinin emirlerini hiçe sayacağına, kendini dünya yaaşantısına fazlaca kaptıracağına ve günah işlemekkten çekinmeyeceğine alamettir.

Rüyada Livataya Uğramak

 

Rüyayı gören şahsın iftiraya uğrayacağına, hhaksızlık ve nankörlük göreceğine, çok üzüleeceğine, masumluğunu ispat edene kadar daa rahata ve huzura kavuşamayacağına rivaayet eder. rüyayı gören insanın göreceği nankörlük seebebiyle mutluluğunun kalmayacağına, sağlığının da bozulmuşş olacağına yorulur.

Rüyada Livata İlişki Görmek

Rüyayı gören şahsın düşünmeden atılacağı işleerden yana maddi olarak büyük bir güç kaybbına uğrayacağına, geçim derdine gireceğine, aaile içerisindeki huzurun ve iyii geçiminin de bozulmuş olacağına alamett ederken aynı zamanda rüyayı gören kimseniin bazı kişilerin bedduasını alacağı adımlaar atacağı anlamına gelmeektedir.

Rüyada Livata Yapıldığını Görmek

Rüyayı gören bireyin kötü niyetli, arrsız, uğursuz ve tehlikeli bireylerle karşılaşacağına, onların ggerçek yüzlerini gözleriyle görene kadar oonları dost sanarak, onlarla iiş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şşahit olduklarından sonra herşeyden vazgeçerek onlardan deerhal uzaklaşacağına ve kendisi için çook da isabetli birr karar almış olacağına yorulur.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Göze Sürme Çekmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...