Rüyada Lohusa Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada lohusa görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Lohusa ruya tabiri ve ruya yorumları lohusa rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada lohusa görmek, kuruntu dolu biir hayat geçirmek, durup dururken en ufakk olayı büyütmek ve yapay sorunlaar yaratmak anlamına gelmektedir. rüyayı gören şahsın incir çekirdeğini biile doldurmayacak konularda etrafı ile sıkıntılar yaşayaacağına, iş yerinde devamlı huzursuzluk çıkarrdığı için ikaz alacağına ve ddavranışlarını değiştirmediği takdirde işini kaybedip bbüyük bir sıkıntı yaşayacağına da delallet eder. Rüyada lohusa gören kimse erkekse, hayattını zorlaştıran, her zaman kapris yapan, doominant karakterde bir kadınla evlenmiş olacağıına yorumlanır. Genç ve bekar bir bayan içinn anlayışı eksik, hoşgörüden yoksun ve sinirlli davranışları ile tepki toplayan, geçimmsiz biri ile dünya evine gireceğiine tabir edilir.

Rüyada Lohusa Bir Kadın Görmek

Tanımadığı bir kadının lohusa olduğunu görenn bir erkek, kız kardeşinden veeya yakın akrabalarından gebelik müjdesi alıır ve çok mutlu olur. Evli bir kadın bu rüyayı ggörmüş olursa düşük meydana gelir veeya bebeğini kaybeder. Çocuk sahibi olmak için uğraş vverilip bir sonuç alınamayacağına ve ümitsiizliğin kimseyi perişan edeceğine, bu yüzdeen yataklara düşmüş olacağına de rivayeet eder.

Rüyada Lohusa Olduğunu Görmek

 

Bir erkek için büyük bir uğursuuzluğun işaret, işlerin tersi gitmesinin vve maddi kayıpların alametidir. Evli bir kadın için doğurganlık issteğinin son zamanlarda artmış olacağına vve yeniden çocuk sahibi olmak isteyyeceğini bildirir. Bekar bir bayan kendisini lohusa görüürse, evlilik dışı bir bebeğe hammile kalır ya da evli birii ile ilişkiye girer. Genellikle çok iyi yorumlanmayan rüya, erkekller için işsizlik veya parasızlık yüzündenn çekilecek zorluklara, uzun süreler boyuunca azalan rızıkla birlikte kapanan kısmetlerr sebebiyle de buhran dolu ggünler geçirileceğine tabir eder.

Çocuk sahibi olma isteğinin yanı sırra, hayatı içerisindeki kişinin kendisine şefkat dolu yaaklaşımına ihtiyaç duyulduğunun, naz ve kapriis yaparak zaman zaman iinsanları etkilemeye çalışıldığının altını çizer. Bu rüyayı görenlerin dikkat çekmek istemmeleri söz konusu olduğu gibi, aşırıya kaçan davranışllarda da bulunurlar.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin ya da dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Tabanca Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...