Rüyada Lokum Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada lokum görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Lokum ruya tabiri ve ruya yorumları lokum rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada lokum görmek çok iyidir. Rüyasında lokum gören şahsın yüzünü güldürrecek bir şey duyacağına alamet eder. Rüyasında lokum gören kimse hayatını oolumlu yönde değiştirecek şeyler duyacak ve öğreneecektir. Lokumu kutu içinde görmek hayatın iççindeki ağız tadına ve yaşamın güzelliğine yoruumlanır. Kutu içinde lokum gören kimse hayattta sağlıklı ve mutlu olur. Lokumu ikram etmek insanlara yardım etmekk, destek olmak ve onları mutlu ettmek için bir şeyler yapmak aanlamına gelmektedir. Rüyada lokum yemek pek hoş bbir şey değildir. Rüyasında lokum yediğini gören şahsın cannı sıkılacaktır. Çünkü kendisi hakkında etrafta dolaşan şeyleeri duymasına alamet eder. Lokum eğer sade değilse bu dda rüyayı gören kişinin ailesi ile ilgiili etrafta dolaşan hoş olmayan şeylerinn kulağına gelmesine ve bu durumdda canının sıkılmasına alamet eder. Rüyada görülen lokum aynı zamanda güzell ve yeni bir haberin müjdecisi oolarak delalet eder.

Rüyada Lokum Yemek

Rüyada lokum yediğini görmek çok güzeldirr. Rüyada yenen lokum müjde anlamına gelmektedirr. rüyayı görenin duyacağı güzel haberleri mmüjdeler. Rüyasında lokum yediğini gören şahıs onuu dünyanın en mutlu insanıymış gibi hissettirecek olaan müjde içeren bir haber alacakttır. Ayrıca açık olan bahta ve şşansa da işaret eder.

 

Rüyada Cevizli Lokum Görmek

Rüyada cevizli lokum görmek iyi birr şey değildir. Cevizli lokum, rüyayı gören kimsenin ağzınnın tadının ve neşesinin kaçması, moralinin bozulması anlamıına gelmektedir. rüyayı gören ailesiyle ilgili aslı astarrı olmayan, nahoş sözler duyacak anlamına gelir. Bu da neşesinin kaçacağına delalet edder.

Lokum ağız tadı ve keyiftir. Kişilerdeki niyetleri sembolize eder. Misafirliğe gidilirken götürülen ya da misafiir olarak giderken götürülen lokum insanlların iyi niteni gösterir. Misafire ikram edilen lokum da aaynı anlama gelir. O misafir hakkındaki olumlu ve iyii niyeti ayrıca misafire duyulan sevgiyii ifade eder. Siz de taktir edersiniz ki insaanlar sevmedikleri kimselere güzel şeyler iikram etmezler. Yani bir yerde size lokum ikrram ediliyorsa o yerde sevildiğinizi vve kıymet gördüğünüzü bilin. Bu bilinçli olarak yapılmış olan biir şey değildir ama şahsın bilinççaltındaki iyi düşüncelerinin bir sunuş vee ifade şeklidir.

Rüyada Fıstıklı Lokum Görmek

Rüyasında fıstıklı lokum yiyen rüyayı görren kimse sıkıntı alacak anlamına gelir. Fıstıklı lokum sıkıntının ve öfkenin iişaretidir. Dedikoduya alamet eder. rüyayı gören kendileri ile ilgili çevrrede yapılmış olan dedikoduları duyacak ve demoralizze olacak anlamına gelir. Lokum fıstıklı olduğu için dedikodular kkendisi ile ilgili olmaktan çok evdekiler ille ilgili olacağı anlamına gelmektedir.

Kişinin rüyalarına giren lokumda hem oo insanın duygu ve düşünceleridir heem de hayatta sahip olmak istedikleriniin bir dışa vurumudur. Rüyada görülen lokum çok istenen biir şeyi ifade eder. Aynı zamanda insanın istediği şeye ulaşmanınn, o kimse için ne kaddar önem arz eden olduğuna daair bir işaret eder. Lokum görmek genelde hayırlı ve güzeel şeyler için bilinçaltındaki ifadenin rüyaalara yansımasıdır. Lokum aynı zamanda gönül işlerini dee ifade eder. rüyayı gören şahsın gönlünden geçen şaahsın gördüğü rüyada ona lokum ikkram etmesi ya da ondan lokuum alması esasen rüyayı görenin ttemiz ve güzel duygularının bir gööstergesidir. Lokumu bir yakınlaşma ya da yenideen bir araya gelme şeklinde dee düşünebiliriz. Ağız tadını yerine getirmek için klasiikleşmiş bir semboldür.

Rüyada Lokum İkram Etmek

Rüyada lokum ikram etmek başkaları aadına yapılacak olan iyilikleri delalet eder. rüyayı gören şahsın birileri için yarrdım etmesi, birine vereceği destek, güç ya daa moral anlamına gelmektedir. Rüyasında lokum ikram eden kimsenin hayırr işleri yapıp, insanlara faydasının dokunacağına rivayet edeer.

Rüyada Renkli Lokumlar Görmek

Rüyada görülen lokumların sade olmayışı, karışıık ya da renkli olması keyffin kaçması anlamına gelmektedir. Bu hane haklıyla ilişkilendirilir. Renkli lokum gören rüyayı görenin keendi aile bireylerinden biri ya dda yakın akrabalarından biri hakkında olaarak pek hoşlanmayacağı laflar işiteceğine rrivayet eder.   Bu durumda fena şekilde sinirrlenip kızacağına ve bütün neşesinin bbir anda kaçacağına delalet eder.

Rüyada Lokum Almak

Rüyada lokum almak çok iyi birr şeydir. Hayattaki ağız tadına, afiyete, sağlığa, mutluluuğa ve huzura rivayet eder. Rüyasında lokum aldığını gören şahsın hayaatı çok güzel geçer. İstediği şeylere kavuşur huzurlu, zengin vee mutlu bir hayat sürer.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin ya da isterseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Koyun Sürüsü Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...