Rüyada Lokum Yediğini Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada lokum yediğini görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Lokum Yediğini ruya tabiri ve rüya yorumları lokum yediğini rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada lokum yediğini görmek, insanın kenndi ile ilgili duyacağı bazı dedikoduular nedeniyle acı çekmesine, söylenen söözlere ve birtakım sıkıntılara yorumlanır. Rüyasında fındıklı veya fıstıklı lokum yiyyen kimse, akrabalarından birisi hakkında biir söz işitir veya bu rüyya yakın çevrenizden birisinin size yaapmış olacağı kötülüğe delalettir. Rüyasında tatlı lokum yiyen insanın haayatında bazı olumlu gelişmeler olur. Bu rüya bazen de güzel vve hayırlı bir ömre delalet etmekteddir. Acı lokum birtakım sıkıntılar anlamına gellir. Rüyada birden çok lokum yiyen kimmse ihtiyaçlarını giderir, geçimini güzel yollarddan sağlar. Az sayıda lokum ise arkadaşlığa vee dostluğa işaret etmektedir.

Rüyada lokum yiyen kimse, gerçek hhayatta daima güzel ve tatlı sözler söyleyyen ve yaptıkları ile insanların muttlu olmasını sağlayan hayırlı birisidir. Bu rüyayı görmek yaşadığınız bazı sorunnlardan kurtulma isteğinizi veya bazı problemleri tatlııya bağlama arzunuzu gösterir. Lokum yemek bazen de yemeği sevenn birisi olduğunuzu gösterir.

Rüyada Lokum Dağıtmak

 

Rüyada lokum dağıtmak bireyin başına geleceek bir olaya işaret eder. Kalabalık bir gruba lokum dağıtan kişii yine kalabalık arasında bulunur veya bir töreene katılır. Rüyada ailesine lokum dağıtan akrabaları ille iyi ilişkiler kurar veya bu rüya akrabalardaan bir tanesinin evlenmesine yorumlanır. Rüyada lokum dağıtan kişi, insanlara iyyilik etmeyi seven hayırlı ve iyi huylu biir kimsenin sembolüdür. Rüyada size lokum ikram edildiğini göörmeniz, güzel sözler işiteceğinize veya size ulaşacak hayırllı bir nimete yorulur.

Rüyada Lokum Yapmak

Rüyada lokum yapan kişi, hayatında birtakıım değişimler yapar. Bu rüya uzun süredir beklediğiniz biir gelişmeye sahip olacağınıza veya özelliklle mesleki açıdan kendinizi geliştirip ddaha yüksek bir dereceye ulaşacağınıza allamet eder. Rüyasında lokum hazırlamak komşuya ikramda bbulunma anlamına gelir.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Beyaz Tül Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...