Rüyada Mısır Unu Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada mısır unu görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Mısır Unu ruya tabiri ve rüya yorumları mısır unu rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada mısır unu görmek, insanın kollay yoldan elde edeceği maldır. Bu rüyayı gören şahıs çalışmadan miraas yoluyla veya ganimet bularak bir para kazanıır. Mısır unu, geçiminizi hayırlı ve ggüzel yollardan hiç zorlanmadan kazanacağınız anlamına da ggelir. Rüyasında çok miktarda sarı renkli mmısır unu gören şahsın eline altın geçer. Mısır genellikle renginden ve tanelerinden dolaayı altın anlamına gelir. Mısır unu yapmak, insanın elindeki paarayı değerlendirmesine, bu para üstünden mal elde etmeesine tabir edilir. Mısır ununu eline alan şahsın başşına çok talihli bir olay gelir. Mısır unu paketi görmek toplu paara anlamına gelir.

Rüyada Mısır Görmek

Rüyada görülen mısır çeşitli şekillerde yorrulur. Bazı alimlere göre mısır tanelerinden doolayı altındır. Bu rüyayı gören insanın eline rüyaada görmüş olduğu mısır nispetince alttın para geçer. Bazı tabircilere göre ise mısır, sıkıntıyaa ve üzüntüye yorulur. Mısır koçanı başa gelecek bir musibetee, mısırın kendisi ise uğrayacağınız birr zarara ve sıkıntıya yorumlanır.

Rüyasında mısır unu gören kişi, psikollojik olarak mükemmelliyetçi, eli her şeye yatkın olaa hamarat ve becerikli bir kişşidir. Bu rüya bazen de içinizdeki hastaalık korkusunu yansıtır.

 

Rüyada Mısır Unu İle Yemek Pişirmek

Rüyasında mısır unu ile balık pişirrmek insanın büyük bir ganimete konmasının ya dda eline geçecek yüklü miktarda paranınn göstergesidir. Genellikle bu rüya altın biriktirme oolarak da tabir edilmektedir. Rüyada mısır unu çorbası yapmak kazandığınnız gelire haram karışmasına veya çeşitli yollardan geçimminizi sağlamanıza delalet eder. Rüyada mısır unu ile herhangi biir şeyi kızartmak ise zorlukla elde edilecek kazancca alamet eder. Rüyada mısır ununu olduğu gibi yemekk sanat öğrenmeye, yeni bir meslek edinmeye alametttir.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Euro Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...