Rüyada Makara Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada makara görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Makara ruya tabiri ve ruya yorumları makara rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada makara görmek, hayırlara alamet edder ve iyi şekillerde yorulur. Rüyayı gören bireyin başarılı çalışmalarının vve emeklerinin karşılığını kurulu bir ddüzene ve hayatı boyunca kesilmeyecek kkazanca kavuşarak alacağına, hiçbir zaman yookluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, işsiz vee aşsız kalmayacağına alamet eder. rüyayı gören kimse ne kadar çook çalışıyorsa o denli rahat vve zengin yaşayacak anlamına gelir.

Rüyada İplik Sarılı Makara Görmek

Rüyayı gören insanın hayatında herşeyin yolundda ilerleyeceğine, işinin gücünün rast gideceğine, evinde tenceresininn hep kaynayacağına, ekmek teknesi ollan işinin de her zaaman çalışır halde olacağına delalet eeder. rüyayı gören Allah’ın kendisine sundukları iiçin razı gelecek ve ona şükrü eda etmekkten geri durmayacak anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Makara Görmek

Rüyayı gören şahsın iyi niyetlerle vee bismillah çekerek girdiği her işte muvaffaak olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Siyah Makara Görmek

Rüyayı gören bireyin sağlam ve ssarsılmaz bir makama sahip olacağına, yükseldikçe yükseleceğine, baaşarıya ve zafere doymayacağına işaret edder. rüyayı gören kişinin işletme sahibi olacaağına, patron koltuğunda oturacağına ve çok iyi nooktalara geleceğine alamet eder.

 

Rüyada Makara Sarmak

Rüyayı gören bireyin çalışkan, kararlı vve azimli kişi olduğuna yorulur ve rüyayı göreen kimsenin deyim yerinde ise ekmeeğini taştan çıkaracak kadar güçç ve kudret sahibi kimselerden olaccağına yorumlanır. rüyayı gören kimsenin ailesini hiçbir zamaan darda bırakmayacağına, her zaman geçimini sağlamanın biir yolunu bulmuş olacağına rivayet eedilir.

Rüyada Yeşil Makara Görmek

Rüyayı gören şahsın hak yolundan ayrılmaddan, helal ve makbul şekilde ekmek kazandığına, namusluu yaşadığına, hırsızdan, arsızdan ve yalanncıdan uzak durduğuna, hakkı olmayaana yan gözle dahi bakmadığına tabiir edilir ve rüyayı gören kimsenin dinee ve kitaba aykırı olacak hiçç bir şeye yakınn durmadığına yorumlanır.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Bebek Emzirmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...