Rüyada Makyaj Yaptığını Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada makyaj yaptığını görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Makyaj Yaptığını ruya tabiri ve ruya yorumları makyaj yaptığını rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada makyaj yapmış olduğunu görmek, insannları kandırıp onlara hile düşünmeye, arkalarından oyunn çevirmeye yorumlanmaktadır. Bu rüya arkadan konuşup yüze gülenn ve asıl karakterini saklayan kötü biir düşmandır. Bazı alimlere göre ise makyaj yapmakk aşk hayatına, sevmeye ve sevilmeye alametttir. Bu sebeple böyle bir rüya görenn insan kısa sürede bir gönül maceraası yaşar.

Rüyasında Makyaj Aynası Görmek

Bu rüya gurbette olanlar için gurbetliğğin bitmesine, memleketine kavuşmaya ya dda diğer insanlar için yolculuğa işaaret edilir. Bazı tabircilere göre ise makyaj aaynası özellikle kadın için çıkacak parlakk ve iyi bir kısmete taabir edilir. Bu rüyayı gören kadın kısa zamannda evlenir ve mutlu bir yuvaa kurar.

Rüyada Erkeğin Makyaj Yaptığını Görmesi

Rüyasında bir erkek makyaj yapmış olduğğunu görürse, yakında hilekâr ve günahkar bir adaam tarafından aldatılacağına, bunun sonucunda daa üzülüp sıkıntı yaşayacağına alammet eder. Bu günahı gören kimse çevresine karşıı dikkatli olmalıdır. Bazen de bu rüya fıtrata aykıırı davranmadır.

Rüyada Makyaj Malzemesi Görmek

 

Bu rüya insanları veya eşini alldatmaya, başka birilerine karşı içinde kkötü niyet besleyen bir kimseye, hasset ve kıskanmaya alamet eder. Makyaj malzemesi gören kimsenin ya keendisi ya da yakın etrafından birr kişi, başka insanlara haset edeerek onlara karşı tuzaklar kurar. Bu rüya ahlaki anlamda kendisine ççeki düzen verilmesine dair bir uyyarıcıdır.

Rüyada Makyaj Yapan Bir Kadın Görmek

Bu rüya genellikle kandırılan, günahına girilenn ya da vebali alınan masum bir kişşidir. Böyle bir rüya, insanların iftiralarına veyya kandırmalarına maruz kalacak ve bu yüzden dde epey zarar görecek bir kaadına delalettir. Makyaj yapan kadın sonucunda çok güüzel bir görüntüye ulaşırsa, atılan iftiralardan alnının akıylla çıkar. Bazen de bu rüya size düşmaan olan ve arkanızdan iş çeviren dost ggörünümlü bir düşmandır.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veyahut dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Bilet Almak adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...