Rüyada Mastürbasyon Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada mastürbasyon görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Mastürbasyon ruya tabiri ve ruya yorumları mastürbasyon rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada mastürbasyon görmek, rüyayı gören bireeyin, günlük hayat içindeki koşuşturmaca yüzünden çook yorgun ve yıpranmış olduğuna, bbundan böyle biraz da olsa dinlenmesii ve kafasını toparlaması gerektiğine, eğeer bu şekilde devam ederse çokk büyük sorunlar ve hatta haastalıklar ile karşılaşacağına, bu yüzden kendiisine çok daha dikkat edip kendisinne müsait bir zaman ayırıp tatiile çıkması ya da kafasını dinlemessi gerektiğine alamettir.

Rüyada Cinsel İlişki Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ortaya kooyacağı çalışmalar ile çok büyük başarılar kazanacağına, işş yerinde çok üst mevkilere terffi ettirileceğine, çok uzun birr zamandan beri hayal etmiş olduuğu şeylere bir bir kavuşmuş olacağına vve çok büyük bir mutluluk yaşayaacağına işaret eder.

Rüyada Mastürbasyon Yapmak

Rüya sahibinin, kafasını uzun bir zamaandan beri kurcalayan, henüz herhangi bir şekilde ççözüme ulaşmamış olan, rüyayı gören şahssın, çok büyük problemlere vve sıkıntılara sebep olduğunu düşündüğü bazıı durumların olduğuna, bu durumlardan ötürü birr türlü kafasını toparlayamadığına ve çook yorulduğuna alamet edeer.

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek

 

Uzun bir zamandan beri iş haayatında beklenen mevkiye yakın bir zammanda terfi ettirileceğine ve çok daaha büyük çalışmalar için lüzumlu desteğğin alınmış olacağına yorulur.

Rüyada Mastürbasyon Yaptığını Görmek

Rüyada mastürbasyon yapmak ile aynı annlam gelir. Rüyayı gören insanın, aklına takılan baazı şeyler olduğuna, bu şeylerden ötürü birr türlü kendisini toparlayamadığına, çok büüyük bir yorgunluk ve üzüntü duyduğuuna ve bu nedenle çeşitli cevaplaar arayışında olduğuna rivayet edilir.

Rüyada Mastürbasyon Yapan Birini Görmek

Rüyayı gören şahsın, uzun bir süredeen beri bir aşk yaşadığına, bu aşktaa zaman zaman ortaya çıkan problemlerri çözmek için olaylara üçüncü biir insanın gözünden bakması gerektiğine, ancaak bu vesileyle sorunları ve sıkııntıları ortadan kaldırabileceğine alamet eder.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veya bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Misafir Gelmesi adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Merhaba, ben rüyamda bir arkadaşımın yanındaydım, arkadaşım bana sırtını dönmüştü, ben bir kağıt ile mastürbasyon yapıyordum ve istimna (boşalma) oldum. Ama dediğim gibi arkadaşım bana sırtını dönmüştü, mastürbasyon yaptığımı biliyordu belki ama istimna olduğumda bana bakmıyordu, başka yere bakıyordu.
Uykudan uyandığımda avret bölgemde bir ıslaklık yoktu. Bu rüya neye delalettir ve gusül almam gerekir mi? Hayırlı günler, saygılar hocam.


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...