Rüyada Mavi Çiçek Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada mavi çiçek görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Mavi Çiçek ruya tabiri ve ruya yorumları mavi çiçek rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada mavi çiçek görmek, güzel yorumlaraa vesiledir. Bir demet mavi kır çiçeği görmekk, gönül zenginliğine, yalnız kimseler iiçin kendilerine eş olacak, her derrtlerine ortak olacak hayırlı bir eeş sahibi olmaya işaret eder. Mavi gül demeti gören kimseler, zenngin bir hayat kurar ve pekk çok hayallerine kavuşurlar. Mavi lale görmek, hayal kırıklığına uğraamak veya şahsın kalbini yaralayacak birr aşka tutulması, karşılıksız sevgisiyle yıllarrını heba etmesi anlamına gelir. Mavi çiçek genel anlamda olumlu yorrumlanır ve düşlenilen gibi bir yyaşam elde etmenin ifadesidir. Kurumuş mavi çiçek görmek, kimsenin ggeçmişten kalan bir gönül yarası olduğğuna, beklemiş olduğu haberlerin, kimselerin veeya gelişmelerin bir türlü istediği gibii sonuçlanmayacağına, pek çok ümitle açıılan bir işin sonuna gelindiğine rivaayet eder.

Kişinin uğura inandığını ve günlük hayatıında ritüelleri olduğunu, bazı konularda batıl inannçları olduğunu ifade eder.

Rüyada Mavi Kır Çiçekleri Toplamak

 

Mutluluk habercisi olan rüya son dereece hayırlıdır ve kimsenin muradına kavuşması anlamına gelmekktedir. Ruhsal olarak tazelenmek, yeni başlangıçlar yapmakk için güç toplamak, dertlere fazla takılmadan, hhayatın güzel yanlarını görerek yaşamak annlamına da gelir. şahıs mavi kır çiçekleri toplayıp kaarşı cinsten birine vermiş olduğunu görüyorsa gerçek hayatıında da büyük bir aşka tuutulur. Güzel evliliklerin, romantik zamanların işareti ollan rüya, keyifli, huzurlu bir hayat arzusunda olann rüyayı gören kişinin istediğinden çokk daha fazlasına sahip olaacağını bildirir.

Rüyada Kurutulmuş Mavi Çiçekler Görmek

Türü ne olursa olsun kurutulmuş maavi çiçek insanın maneviyatına zarar verecek, gönül kırggınlığına veya küskünlüğe neden olacak olaylarr yaşaması anlamına gelir. Unutulamayan bir aşkın gölgesinde yaşandığına vve kimsenin karşısına çıkan herkesi geçmiş zamanda kkalan o kişiyle kıyaslayarak hata yapmışş olduğunu da tabir eeder. Tek bir kurutulmuş mavi çiçek ölenne dek unutulamayacak bir kederin işaretidir.

Rüyada Mavi Çiçek Almak

Çok sayıda mavi çiçek almak geleceek haberlerin çok güzel olacağına vve bireyin ilerleyen günlerde birbirinden güüzel sevinçler yaşayacağına delalet eder. Tek bir mavi çiçek alan kimsee ufak mutlulukların peşinde koşar vve hayattan daha fazlasını beklemediği iççin hayal kırıklıkları da az oluur. Her işi sevgiyle yapmak ve insanllara karşı hoşgörü göstermek anlamına dda gelen rüya, ufak da olssa maaş zammı alınacağını tabir ederr.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Demet Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...