Rüyada Mavi Gül Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada mavi gül görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Mavi Gül ruya tabiri ve rüya yorumları mavi gül rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada mavi gül görmek, bireyin aşş hayatı içerisindeki beklentileridir. Bu rüya özellikle bekarlar için zzengin ve soylu bir şahıs ile evlenme veyya ilişikli yaşama isteğini yansıtır. Eğer rüyada iken gördüğünü gül, soolmuş ve kötü bir halde ise beklediğiniz ilişkkinin veya aşık olduğunuz insanın sizzin için hayırlı olmadığını vee eğer böyle bir ilişkiye girersenizz çok mutsuz olacağınızı gösterir. Rüyada taze ve görkemli bir maavi gül ise, zengin, soylu aynı zamanda daa hayırlı bir kısmetinizin çıkmış ollacağına ve bu kısmetinizle evleenip mutlu olacağınıza işaret edilir. Rüyada mavi gül koklamak, önünüze çıkacakk güzel bir fırsata; mavi bir gül kooparmak yeni bir işe girmeye veeya yeni beceriler kazanmaya; mavii gül toplamak büyük nimetler eelde etmeye, geçiminizi kolay bir şekilde sağlamayya; mavi gül dikmek, hayırlı yatıırımlar yapmaya alamet ederr.

Rüyada Gül Görmek

Rüyada görülen gül farklı şekillerde yorumlaanır. Bazen bu rüya hayırlı bir kısmmet, güzel bir aşk ilişkisi, geççim kolaylığı, maddi kazanç, mal vee mülk elde etme, para kazanmaa, çocuk sahibi olma manalarına gelmektediir. Elinde bir gül olduğunu gören şahhıs istediği ve arzuladığı şeylere kavuşuur. Sarı gül hastalıktır. Kırmızı güzel ihtiraslı ve uzun süreecek bir aşk macerasıdır, pembe güll mutluluktur, mor gül hayırlı biir evlat sahibi olmaktır.

 

Rüyada görülen mavi gül, özellikle sessizz karakteri ile tanına insanların aslıında iç dünyalarında daha hareketli vve coşkulu bir karaktere sahip olmasıı anlamına gelmektedir.

Rüyada Gülün Dikenini Görmek

Rüyada görülen gülün dikeni, hayatın zorluklları ve çeşitli sıkıntılarıdır. Bu rüyayı gören kimse yaşamı boyuunca bazı meşakkatli durumlar yaşamak zorunda kalıır ve sıkıntı çeker. Aynı zamanda gül dikeni hayatınıza gireceek kötü niyetli ve taş kalpli biir kişidir.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin ya da devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Pirinç Çuvalı Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...