Rüyada Mavi Kuş Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada mavi kuş görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Mavi Kuş ruya tabiri ve ruya yorumları mavi kuş rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada mavi kuş görmek kişiye ullaşacak çok güzel bir kısmettir. Bu rüyayı gören insan tüm sıkıntıılarından kurtularak, talihli ve şanslı biir sene geçirir. Maddi manevi bütün zorluklardan kurtulmaya, kimmsenin başına gelecek güzel olaylara, özelllikle bekarlar için evliliğe, çocuk sahiibi olmak isteyenler için hayırlı bbir evlada yorumlanan bu rüya aaynı zamanda dünya nimetlere de işarret etmektedir.

Rüyada Mavi Bir Kuşun Uçtuğunu Görmek

Rüyada mavi bir kuşun uçması yakındda alacağınız güzel bir haberdir. Bu rüyayı gören insan uzun sürediir beklemiş olduğu müjdeli bir havaadise kavuşur. Eğer mavi kuş uçup herhangi bbir yere konmuşsa yakında şimdiki halinizdeen daha iyi ve güzel birr duruma geçiş yapacağınıza; bazen mmekan değişikliklerine, yeni bir iş buluşmaaya, başarı ve kazanç elde eetmeye de işaret etmektedir.

Rüyada Yeşil Kuş Görmek

Rüyada görülen yeşil kuş bireyin maneviiyatı, dini dünyası ve uhrevi hayatıdır. Yeşil bir kuş gören kimsenin mannevi derecesi yükselerek sevgi ve takdir kazanır. Elinde yeşil bir kuş gören biireyin dini anlamda değeri artar, mesleki başarılar gösterrir, maddi manevi her konuda başarrı ve iyilik kazanır. Bu rüyayı gören kişi hem düünya hem de ahirette çok nimete kavuşur.

 

Rüyada Sarı Kuş Görmek

Rüyada sarı kuş gören şahıs hastalanıır. Bu rüya yaşanılacak çeşitli hastalıklar anllamına gelir. rüyayı gören şahıs bazen de ellindeki malını veya parasını kaybeder veyahuut borca girer.

Rüyada Kırmızı Kuş Görmek

Rüyada görülen kırmızı kuş genellikle aaşk hayatına ve gönül ilişkilerine yorrulur. Bu sebeple böyle bir rüya göreen şahıs eğer bekarsa yakın zzamanda evlenir veya önüne hayırlı bbir kısmet çıkar. Evliler için bu rüya, eşi ilee güzel muhabbete, hoş sohbete, yaşşanılacak güzel günlere ve uzun bbir birlikteliğe tabir olunur.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin ya da devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Vişne Ağacı Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...