Rüyada Mavi Terlik Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada mavi terlik görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Mavi Terlik ruya tabiri ve rüya yorumları mavi terlik rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada mavi terlik görmek, eve gelecekk olan görücüye yorulur. Kız evladı olanlar için birdenbire bbir talip çıkmasıyla birlikte şaşkınlık yaşamaya, hazırlık yapmayaa da yorumlanan rüya hamileler içinn erkek evlat sahibi olmaak anlamına da gelir. Hayırlı bir deniz yolculuğuna, dinlenmek vveya şifa bulmak amaçlı gidilen bir yola, eeskiden kalan bir arkadaşla yeniden bbir araya gelerek eskileri yyad etmeye ve büyüklere gidip eel öpmeye delalet eder. insanın kendisine geçmiş zamanda iyilikte bbulunan şahıslara karşı gönül borcunu ödeme imkanı bullmuş olacağına ve devamlı yaşlı kişilerrin ziyaretine gidip dua aalacağına, iyi işler yaparak ailesinin gözündee değerleneceğine de işaret eder Mavi terlikk rüyayı gören şahsın iman güücünün yüksek olduğunun dda alametidir.

Erkeklere karşı duyulan soğukluğa veya frijiit bir cinsel yaşama işaret eder. şahsın karşı cinse karşı korku dollu bir tavra sahip olduğunu ve ikilii yakınlaşmalarda kasıldığını da bildiren rüyya, özellikle cinsel anlamda sorunlar yaşandığınıı ve bu konuda yardım almmak yerine durumu kendi içinde bastırrma yoluna gidildiğini de tabir eeder.

Rüyada Mavi Terlik Bulmak

 

Tanıdık bir şahıs aleyhinde yapılmış olaan bir konuşmaya, kötü sözlere, haksızlığa veya dediikoduya şahit olan rüyayı gören innsanın o kimseyi savunmaya girreceğine ve o ortamdan uzaklaşarak oo bireylerle de irtibatını keseceğine işaret edilirr. Sevilen birini yaptığı hatalı bir davraanışı görerek uyarmak ve onun iyiliğini düşünerek ggörmüş olduğu hataları veya kusurları kimsseye anlatmamak anlamına da ggelir.

Rüyada Mavi Terlik Satın Almak

Hayalini gerçekleştirmek isteyen insanların araştırma yapacaaklarına ve özellikle maceraya atılmak üüzere bir takım yolculuk planları yapacaklarınna, yurt dışından biri ile evlenerrek oraya yerleşeceklerine de rivayet ederr. Bekar bayanlar için çapkın bir eşee sahip olmak ve devamlı eendişe içinde yaşamak şeklinde alamet edeer. Misafir için mavi terlik almak isse, kendisini fazla önemsemeyen rüyayı göören kimsenin çevresi tarafından her yönnden kullanıldığını anlaması ile bütün arkadaşlııklarını bıçakla keser gibi bir andaa sonlandıracağının da tabiridir.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin ya da devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Dolmuş Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...