Rüyada Meşrubat Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada meşrubat görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Meşrubat ruya tabiri ve ruya yorumları meşrubat rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada meşrubat görmek, israf içinde birr tutuma sahip olan rüyayı gören insaanın işlerinde bozulmalar olacağına, maddi durumunnu tahlil etmeden boyundan büyük işlerre girişerek başını derde sokacağını bbildirir. Zevke ve sefaya olan düşkünlüğe, insanıın devamlı vur patlasın çal oynasın taarzı bir hayat benimsediği için bbir türlü mal mülk sahibi ollamadığını da yorulur. Girişilen işlerde bir türlü istenilen şekkilde performans gösterilemeyeceğine ve insanın şansının biir süre daha ters döneceğine, uğursuzluklarıın yakasını bırakmayacağına, yakınlarındaki kişilerin iyillik yapayım derken şahsı zor durumaa sokarak daha da mutsuz ollmasına neden olacaklarına da alamet eeder.

Rüyada Meşrubat Almak

Parasal açıdan rahata kavuşan rüyayı göreenin bir anlık zevk uğruna çok büyükk paralar batıracağını, sadece denemek amacıı ile bile olsa kumar oynayacağıını ve elindeki paranın hepsini kkaybedeceğini, bu durumu ailesine açıklamaktan çekindiğği için de devamlı olarak yyalanlar söyleyeceğini ve zor durumlar yaşııyor olacağını bildirir. Öğrenilmesi halinde büyük kavgalara ve kırgınllıklara neden olacak bir sırra vakıf olmannın da alametidir. Diğer yandan meşrubat almak ticari ittibarın artmış olacağına ve özellikle şahsın dertlerindeen kolayca kurtulmuş olacağına da yorumlaanır.

 

Rüyada Meşrubat İçtiğini Görmek

Yaşamın zevklerinden sonuna kadar faydalanılacak bbir döneme girildiğinin müjdesini veren rüya pek ççok kez seyahate çıkılacağına, evde taatlı bir telaş yaşanacağına vee uzaklardan gelecek misafirler vesilesiyle aileece huzur dolu, neşeli günler geçirileceğine işaaret eder. Mirastan kendisine kalan ancak bir türllü eline geçmeyen mal yüzünden mahkemelik olan rüyyayı gören kimsenin nihayetinde hak etmmiş olduğu mülkü üstüne alabilleceğine de tabir edilir.

Sahip olduğu yetenekleri bir türlü kullanamadığınddan yakınan ve devamlı olarak fırsat kollayarak hayalindeeki işi yapmaya çalışan, amacında ççok zengin olmak ve gösterişlli, rahat bir hayat sürmek oolan kimselerin sefahate olan düşkünlüklerini yorumlanır. Zengin olma ve lüks içinde yaşamma hayalinin de sembolüdür.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin ya da bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Mavi Koltuk Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...