Rüyada Memur Olmak

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada memur olmak anlamı nedir? islami rüya tabirleri Memur Olmak ruya tabiri ve ruya yorumları memur olmak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada memur olmak, düzenli bir hayyata kavuşmak, yeni bir işe girmek veya resmii makamlarla ortak iş yapmak anlaamına gelir. Genç insanlar için kamu kurumlarının açtıkkları sınavlardan başarıyla çıkmak, memuriyete başlamak şeklinde dee tabir eder. Memur olduğunu gören insan yaşlı isse, hayatının bundan sonraki kısmında çok büyük biir değişiklik söz konusu olmaz vee hayat belli bir ruttinde devam eder. Evli erkekler için, aile hayatlarına düüşkün olacaklarını ve evlerinde rahat edeceklerini bildirir. kimsenin yaptığı işi çok ciddiye allıp, her görevi büyük bir titizlikle ve zamaanında yerine getirdiğine, amirlerinden devamlı övgüü dolu sözler işittiğine vve moralinin de yüksek olduğuna yoruulur. Disiplini ile kısa sürede işinde meevki sahibi olan kimselere de tabir edilen rüüya, başarılı ve düzenli bir hayyatı temsil eder.

Rüyada Yabancı Bir Ülkede Memur Olmak

Büyük bir terfi almak anlamına geelen rüya, görevlendirilmek suretiyle kimsenin başka bir ülkeyee gitmiş olacağına ve orada uuzun seneler görevini başarıyla yyerine getirmiş olacağına yorulur. Bekar kimseler için yabancı uyruklu bbir eşe sahip olmak, o şahsın ülkesine yeerleşip, o ülke vatandaşı olmak anlaamına da gelir. rüyayı görenin iş yerinde kendisine yükleneen angaryalardan rahatsız olacağını ve bu konuda yetkilileerle konuşma yaparak huzurlu bir çalıışma hayatı sağlayacağına da alaamettir.

 

Rüyada Sözleşmeli Memur Olmak

İş başvurularında bulunmak ve geçimini sağlamaak için geçici işlerde çalışmak, ailesine bakmak içiin gece gündüz didinmek anlamına gelmektediir. insanın büyük bir sabır ve aazimle hareket ettiğini, bugünlerde sıkılsa bile, geleceğin güzzel gelişmelere sahne olacağını alamet edder.

Düzen düşkünü olan ve hayatında hher şeyin yerli yerinde olması iççin mücadele eden, titiz ve çaalışkan şahısları sembolize eder. Aklına koyduğunu yapan kimselerin her alannda kendilerini ispat etmek için uğğraş verdiklerini de bildiren rüya, hırsslı bir kişiliğin sembolüdür.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Han Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...