Rüyada Mermi Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada mermi görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Mermi ruya tabiri ve ruya yorumları mermi rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada mermi görmek, pek de iyii şekilde tabir edilmez. rüyayı gören şahsın hayatında meydana geleceek olan bazı tatsızlıklara ve üzüntülere rivayeet edilir. rüyayı gören kişi hiç ummadığı kimsselerden nankörlük görebilir ve ağır sözler işittebilir. Rüyada mermi görmek rüyayı görenin biir oyuna geleceğine rivayet eder. İyi niyeti ile girdiği işlerde üçüüncü şahıslar nedeni ile günah keçisi konumunaa düşebilir, kendisini ve günahsızlığını isppat etmesi zaman alabilir ve buu sebeple sıkıntılı hallere düşürebilir. Rüyada mermi görmek aynı zamanda laff olarak alamet eder. rüyayı gören kişinin bozulan ikili ilişkilerrini yoluna koymak için arayı yapmaya çaalışan ve insanlara birbirinden haber ggötürüp getiren bir tanesinin varlığına yorumlanırr.

Rüyada Mermi Deliği Görmek

Rüya sahibinin şu sıralar kendini mmanevi olarak kötü hissettiğine yalnızlık çektiğine vee mutsuz olduğuna delalet eder.  Rüyasında mermi deliği gören kimse mutlluluk ve yeni uğraş arayışı içindedir.

Rüyada Mermi Kovanı Görmek

Boş laf anlamına gelmektedir. Yaptıkları ve söyledikleri insan tarafından ciddiyee alınmayan kimselerin ettiği laflara tabir eder. Bu lafların gerçekliğine inanılmaz, deli saççması olarak kabul edilip, insanlar tarafından gülünüp geçiilir.

 

Rüyada Mermi Yemek

Rüyada mermi yemek rüyayı gören insanıın karşı cinsten birine sırılsıklam âşıık olacağına ve bulutlarda gezeceğine rivaayet edilir. rüyayı görenin fena şekilde aşka tutullacağı şeklinde açıklanır.

Rüyada Kurşun Görmek

Rüya sahibi için varlık elde etmekk şeklinde değerlendirilirken aynı zamanda da işllerin ters gitmesine kazancın eksilmesine rivayeet eder. Rüyada kurşun görmek rüyayı gören insann için şansızlık ve uğursuzluk anlamına gellmektedir. Kısmetin azalması şeklinde de değerlendirilmiş oolur.

Rüyada Mermi Atmak

Rüyasında mermi attığını gören kişi, krittik etmek ve açıklığa kavuşturmak isttediği bir işle ilgili olarak biir kimseye haber ya da ddavet gönderecek anlamına gelir.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veya bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Rüyada Naylon Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...