Rüyada Misafirliğe Gitmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada misafirliğe gitmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Misafirliğe Gitmek ruya tabiri ve ruya yorumları misafirliğe gitmek rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada misafirliğe gitmek, rüyayı gören şahssın, iş hayatına yapmış olacağı başarılı ve çook büyük kazanç getirecek çalışmalar vesileesiyle çok iyi yerlere gelleceğine, çok hayırlı ve helal rıızıklara kavuşacağına, kazandıkları ile daha büyük yatırıımlar gerçekleştirerek çok büyük bir işşe sahip olacağına rivayyet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, çok uzuun zamandan beri beraber olduğu insan ile evlennmiş olacağına ve en kısa zzamanda bir erkek çocuk sahiibi olacağına ve bu vesile ilee çok büyük bir mutluluk yaşayacağına alamett eder.

Rüyada Yatılı Misafirliğe Gitmek

Rüyayı gören insanın, iş hayatında ççok iyi yerlere geleceğine, problemlerini çözdükten sonrra iş hayatında çok büyük vve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağınaa ya da kazançlı bir iiş kuracağına, bu iş vesilesi iile çok iyi yerlere geleceğine vee kazanacağı maddi ve manevi heer şeyin uzun seneler boyunca rrüyayı gören şahsın emrinde olacağına allamettir.

Rüyada Bir Eve Misafirliğe Gitmek

Aile hayatında ve eğitim hayatında çokk zor durumlardan geçen ve kazandıklarıını bu nedenle kaybeden rüya saahibinin, kendisini toparlayarak yeniden büyük miktardda kazançlar elde edeceğine ve çokk iyi yerlere geleceğine yorulur.

 

Rüyada Misafirliğe Gittiğini Görmek

Rüyada misafirliğe gitmek ile aynı aanlama gelir. Rüyayı gören şahsın, iş hayatı içerisiindeki sıkıntıları en kısa zamanda üstünden atacağına, probleemlerini ve sıkıntılarını kimseden yardım almadann çözüme ulaştıracağına ve ailee hayatında çok güzel haberler alaraak bir erkek çocuk sahibi olacağına alammet eder.

Rüyada Birine Misafirliğe Gitmek

İş hayatında çok üst kademelere gelenn rüya sahibinin, çok iyi bir kazannç elde edeceğine, bu vesile ille sıkıntılarından ve problemlerinden kurtulup rahaata ereceğine, yaptığı işlerde kazandıkları ilee başka insanlara da yardım etttiğine ve bu kimselerin geleceklerini kurmalaarında kendilerine yol gösterdiğine tabir edder.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Sevdiğin İnsanı Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

Rüyamda hiç tanımadığım bir eve ve aileye misafirliğe gittim. rüyama göre o eve ikinci kez misafir olmuşum. evde orta yaşın üzerinde bir adam ağırladı. beni ve dışarıdan yemek söyledi kebap tarzında evde genç bir kadın ve küçük oğlu vardı . küçük çocuk beni çok sevmişti. etrafımdan ayrılmıyor sürekli kucağıma atlıyordu küçük çocuk resmen aşık gibiydi. ben evin avlusundaki masada yemeğimi yedim. o esnada yüzü tanınan ünlü bir erkek olduğum yere geldi. uzun boylu siyah saçlı Merhabalaşıp yüzeysel konuştuk. o adamında yanında bir çok çocuk vardı onlarla ilgilendi sonra ben içeri geçtim. yurt dışından beni tanıyan ama ben onuda tanımıyorum birilerinden bahsettik sonra ben izin istedim ve kalktım küçük oğlan çocuğu benimle vedalaştı ve elimi öptü. rüyamın anlamı nedir acaba yorumlarsanız sevinirim dikkatli yorumlamanızı rica ederim benim rüyalarım geneli haberci rüyalar teşekkürler.


,

bence sizin rüyanız biraz karışık olmuş nevin hanım. bu arada benim annemin adı da nevin olduğu için dikkatimi çekti ve okuyayım dedim. şimdi siz birden fazla rüya görmüşsünüz gibi geliyor bana. böyle rüyalarda birkaç rüya tabirine birden bakıp en hayırlısına yormak icap eder. mesela çocuk gördüm demişsiniz. rüyada çocuk görmek ne demek ona bakabilirsiniz, kebap veya yemek yemek nedir ona da bakmanız gerekir. bütün bu rüya tabirlerinde eğer ortak bir nokta yakalarsanız, sizin rüyanızın gerçek tabiri odur diye düşünüyorum. kişisel yorumum olarak da diyebilirim ki, çocuk müjdedir. çocuğun sizi sevmesi de ya sevdiğinizden bir haber alacağınıza ya da sevineceğiniz bir haber alacağınıza işaret olabilir. en doğrusunu Allah bilir.

#2 ,

Rüyamda uzun süredir görüşmediğim bir arkadaşa misafir olarak gittim sonra arkamdan da bir sürü tanıdığım insanlar geldi çay ictik


#3 ,

Ben rüyamda böyle türk olmayan birinin evine geldim ve onun yaptığı yemeği de yedim ve ben tek deil annem kız kardeşlerim dayimlarim teyzem hepimiz ve sonra rüyamda teyzem dayıma diyorki hadi Nisan yüzüğünü takalım diyor ve biz buraya bunun için geldik diyor ve bu gittiğim evde ki kadın türk deildi ve birgün onlarda kaldım ve bana kazak örüyordu


#4 ,

Biriyle arabayla misafirliğe gitmek


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...