Rüyada Mor Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada mor görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Mor ruya tabiri ve ruya yorumları mor rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada mor görmek, mutluluğa, sevince, huzuura ve yüz güldürecek olayların yaşanacağına delalet edder. rüyayı gören kişinin dualarının, hayallerinin vve isteklerinin gerçekleşeceğine, karlı işlere gireceğine, bol vve helal kazanç elde edeceğine yorulurr. Rüyayı gören kimsenin geçim derdinin bitteceği, boşuna kuruntularının, korkularının, endişelerinin sona ereceği, buu vesileyle hem iş hayatının heem de özel hayatının yyoluna gireceği anlamına gelmektedir. İşinde yükselmeye ve makam sahibi oolmaya delalet eder.

Rüyada Mor Gömlek Görmek

Rüyada mor gömlek görmek, uğursuzluk olarrak değerlendirilmiş olur. rüyayı gören insanın hayatında pek çokk aksiliğin ve tersliğin yaşanacağına, bireyinn hayırsız işlere ve kötü iinsanlara denk geleceğine, maddi kayba uğrayaacağına ve çok zor günler geçiirmiş olacağına delalet eder.

Rüyada Mor Çiçek Görmek

Rüyada mor çiçek görmek, dinde vee ahlakta güzel, edep sahibi, eşini vve ailesini yaptığı güzel ve hhayırlı işlerle onurlandıran ve yücelten bbir kimsenin varlığı ile açıklanır. Mor çiçek, hayâ duygusu yüksek, immanı ve inancı güçlü kimseye rivayet edder.

Rüyada Mor Üzüm Görmek

 

Rüyasında mor üzüm gören bireyin hanesindee mutluluk, rızkında artış, işinde de bereket olacakk anlamına gelir. rüyayı gören insanın ticaret hayatının öneem arz eden oranda iyileşme göstereceğine, rakiplerini aalt edeceğine, karlı işler alacağına yoruulur ve zenginlik olarak açıklannır.

Rüyada Mor Menekşe Görmek

Rüyada mor menekşe görmek, şans, kkısmet, başarı ve mutluluk anlamına gelmekteddir. Rüyayı gören kimsenin işlerinde çok yüksekk makamlara geleceğine, hem gelirinin hemm de rütbesinin kendisini tatmin eedecek ve emeğinin karşılığını verecek düzeeyde artmış olacağına yorulur.

Rüyada Mor Elbise Giymek

Rüyada mor elbise giymek, rüyayı görren bireyin başarılı ve yetenekli oluşu sayesinde, çokk önem arz eden işlerin başıına getirileceğine, işinde en iyisii olacağına, herkesin karşı tarafında düğmme ilikleyeceğine delalet eder.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Demirci Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...