Rüyada Muayene Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada muayene görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Muayene ruya tabiri ve rüya yorumları muayene rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada muayene görmek, yaşanacak sağlık problemleerine ve bireyin bu konuda alacağı önleemlere yorulur. Sağlık sorunu dışında muayene görmek aynnı zamanda ailesel sıkıntılara çözüm bulmak içiin bütün aile üyelerini bir arayaa toplayıp istişare etmek ve kkonuya kalıcı bir çözüm bulmak içinn çaba sarf etmek anlamına daa gelir. Muayene gören yaşlı kimseler için çook hafif sağlık problemleri dışında kendilerini üzeecek bir durum olmayacağına,  ailesi vee sevdiklerinin korumasında rahat bir hhayat süreceklerine rivayet eder. Muayene görmek iş konusunda kimsenin eninne boyuna düşünmeden ve mevcut şartları iyicee değerlendirmeden yeni bir iş olayınna girişmemesi, iş yeri açmadan öönce etrafının ve aile büyüklerinin dee fikrini alması konusunda bir uyyarı mahiyetindedir.

Rüyada Muayene Etmek

Kendisini bir başkasını muayene ederken görren insanlar insanlara üstten bakan, sahip olduklaarıyla övünen ve para konusunda devaamlı hava atan kişilerdir. Her şeyi bildiklerini iddia eden insaanları işaret eden rüya bu insanların ömmür boyu sevilmeden,  saygı duyulmadan, yyalnız bir şekilde yaşayacaklarına da rivayett eder.

Rüyada Muayene Olmak

 

Rüya sahibinin çok yakın bir dosttuna gözü kapalı bir şekilde güven duyduğuunu ve hayatı hakkında çok önnem arz eden kararlarda ona danışacağıını bildirir. Özellikle aile kurmak isteyen genç insannlar için eş adaylarını etrafına ve aileesine tanıştırdıktan sonra ince eleyip sıkk dokuyacakları bir döneme gireceklerini vve kararlarının uzun bir süre sonrra vereceklerini yorumlanır. Muayene olduğunu gören bekar bayanlar iççin karşılarına gelecek problemli bir kısmete işşaret etmiş olduğu gibi bu kimsseyle evlenildiği takdirde insanın ömür boyyu pek çok sorunla karşılaşmak zoorunda kalacağını da ifade eder.

Muayene gören kimseler kendileri hakkında hher konuda kılı kırk yalan, hastalık hastaası olan ve devamlı gereksiz kuruntullar içinde bulunan, etrafına de devammlı endişeli halleri sebebiyle rahatsızlık vereen kimselerdir.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Çamurda Yürümek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...