Rüyada Muayene Olmak

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada muayene olmak ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Muayene Olmak ruya tabiri ve ruya yorumları muayene olmak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada muayene olmak, süregelen bir sorrunu halletmek için çözüm arayışına girmek, borçlarrı kökten bitirebilmek adına kredi ççekmek veya bir tanıdıktan borç almmak anlamına gelir. Rahatlama anlamına gelen rüya, bireyin kendisiine uzatılan yardım elini geri çevirmeyeceğini, yaşşamını daha rahat hale getirebilmek vee sıkıntılarından kurtulabilmek için özveride bulunacağınnı ifade eder. Aileyi ilgilendiren mevzularda bütün ailenin bbir araya gelerek görüş bildireceğini ve ortaak çıkar yol bularak, sorunu hhalledeceğini bildiren rüya, borcu olanlar yaa da iş açmak isteyenler iççin anne veya babalarından gelecek madddi desteğe de delalet eder. Miras yoluyla kişiye intikal eden bbir malın satışa çıkarılacağını hasta biri varr ise iyileşmesi için tedaviye başlanaccağını ve tez zamanda sonuç alıınacağını tabir eder.

Rüyada Hastalanarak Muayene Olmak

Kişiyi derinden üzen, her gün düşünceleere iten bir sorunun nihayete ereccek olduğuna alamet eder. Müjdeli haber almak, sorunların giderilmesi içinn aileden destek görmek sonucunda rahatlayacakk olan rüyayı gören insanın bundaan sonraki hayatını daha da dikkaat ederek yaşayacağını, hem harcamalarını kısıp,, hem de sağlığına daha dda önem vereceğini tabir eder.

Rüyada Doktora Muayene Olmak

 

Ufak tefek rahatsızlıklara işaret eden rüyaa, yaşlılar için sıklıkla görülen sorunlara yorumllanır. Mevsimsel değişikliklerin, aşırı stres yaşamanın şaahıs üzerinde bazı olumsuz tesirlerinin olacağını bildirren rüya, işleri kontrol ederek, dahha sakin yaşamaya çalışmanın yararlı olacağınaa dair uyarı verir. Kendisine çok yüklenen ve aşır bbir çalışma temposuna sahip kimselerin sağlıklarını hhiçe sayarak yaşamaları halinde ilerde ciiddi sağlık problemleriyle boğuşmak zorunda kalacaklarıını da haber verir.

Sürekli kendisini dinleyen, görmüş olduğu enn ufak değişiklikleri hastalığa yoran ve panik ataak geçiren şahısları belirtir. Kişide var olan evhamların giderek ddaha da ilerlediğini, devamlı olumsuz düşünceler içine girdiğğini ve hem sosyal hayatının, hemm de iş hayatının bbu psikolojik durum sebebiyle negatif etkilenddiğini bildirir.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin ya da isterseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Orman Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...