Rüyada Mum Yakmak

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada mum yakmak ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Mum Yakmak ruya tabiri ve ruya yorumları mum yakmak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada mum yakmak, gören şahsın deevlet işine girmesine ya da çalışmalarıından başarı kazanmasına işaret eder. Rüyada evinde mum yaktığını gören şahhıs büyük bir saltanata nail oluur; bu rüyayı gören şahsın öönüne güzel fırsatlar çıkar. Odasında mum yakan yakında yeni biir mesleğe adım atar. Rüyada odasında mum yakan ve oo mumun her yeri aydınlattığını göören insan o sene büyük birr bolluk ve bereket içinde geeçirir. Rüyada mum yakıp onunla dolaşan kişii, iş hayatında önem arz eeden ve maddi açıdan güçlü kimmselerin dikkatini çeker.

Rüyada mum yakmak şahsın içinde buluunan istek ve arzularının bir göstergesidir. Bu rüya uzun süredir beklediğiniz vve olmasını arzu ettiğiniz bazı olayların gerçekleşmesii için bilinç altında bulunan bbu yoğun isteğin dışavurumudur. Bazı durumlarda ise bu rüya işş hayatında başa çıkılması gereken zor durummların, başarısızlık korkusunun ve endişesinin; tamammlamanız gereken işlerin dışa vurumudur.

Rüyada Yanan Mum Görmek

Rüyada yanan mum gören kimse, bazıı konularda dikkatli olmalı ve özellikle madddi konularda önüne çıkacak belalara kkarşı önlem almalıdır. Yanan mumun sönmesi önem arz edenn bir işi terk etmeye, yanan mummu rüyayı gören şahsın söndürmesi, sizzden kaynaklanan bazı sebeplerden dolayı öözel hayatınızda sıkıntı çekeceğinize yorumlanır. Rüyada yanan mumu eline alan kendisiini tehlike içerisine atar. Bu rüya yakında bazı problemlerle yüzleşmmek zorunda kalacağınız anlamına gelmektedir.

 

Rüyada Yanmayan Bir Mum Görmek

Rüyasında sönmüş veya hiç yanmamış birr mum görmek, kimsenin elinden çıkaccak malına, nimetlerin azalmasına, o seenenin zorluklarla geçmesine delalettir. Bazen de yanmayan mum bazı istekkleriniz olduğuna; fakat bunların sizin hayrınaa olmadığına tabir olunur. Yanmayan bir mumu yakmak ise, yakkın zamanda ümidinizi kestiğiniz bir konudaa nimetlere kavuşacağınıza işaret eder.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Hasır Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...