Rüyada Nişanlısını Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada nişanlısını görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Nişanlısını ruya tabiri ve ruya yorumları nişanlısını rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada nişanlısını görmek, hayırlı bir rüyaddır. Rüyayı gören kimsenin, iş hayatında vve aile hayatında çok güzel olaylar ille karşılaşacağına, çok büyük bir çallışma içine girip ortaya koyacağı pprojeler ile adından çok güzel vve saygın bir şekilde söz ettireceeğine, uzun zamandan beri iş hhayatında yaşamış olduğu sorunlardan kurtulmak içiin çok başarılı bir kimse ille ortaklık kuracağına ve bu vesileyyle son dönemlerde uğradığı zararları oortadan kaldıracağına ve uzun bir sürre boyunca çok bereketli ve büyükk kazançlar sağlayacak bir işe gireceğğine tabir edilir

Rüyada Nişanlısını Başkasıyla Görmek

Rüyayı gören insanın, geçmiş zamanda yaşadıığı olaylardan ötürü bırakılıp gidilmekten ve terkedilmekteen çok korktuğuna işaret eder.

Rüyada Nişanlısını Dövmek

İş hayatında büyük maddi sıkıntılar yaşııyor olan nişanlısının kötü günler geçirmekte olduğunuu gören rüya sahibinin, bütün imkânlarıını seferber ederek uzun bir zamaandan beri gün geçtikçe artan borçlarra ve sıkıntılara karşı çok bbüyük bir destekte bulunmuş olacağına vve bu destek vesilesi ile büyükk zararlara uğramış olan nişanlısının yakıın bir zaman içinde kendisine geleeceğine alamet eder.

 

Rüyada Nişanlısını Öpmek

Uzun zamandan beri aralarında yaşanmış olaan bir tartışmadan ötürü birbirlerinden haber almmayan nişanlıların yakın bir zaman içindde biraraya geleceklerine, uzun uzun koonuşup vakit geçireceklerine çok büyük bbir mutluluğa kavuşacaklarına ve kısa bbir süre için bile olsa ayrıı kalmalarından ötürü çok üzüntü duyacakklarına delalet eder.

Rüyada Nişanlısını Hamile Görmek

Rüya sahibinin iş hayatı içinde ççok hayırlı işlere gireceğine, bu vesileyle çokk büyük başarılar ve kazançlar eldee edeceğine, sıkıntılarını bir köşeye atacağğına, çok uzaktaki bir kişiden yaptığıı iş hakkında olarak çok sevinndiren ve çok büyük başarılar kazandıracakk haberler alacağına ve bu habeerler vesilesi ile çok hayırlı innsanlar ile tanışıp çok güzel yerlerre geleceğine yorumlanır.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Hava Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...