Rüyada Ok Atmak

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada ok atmak ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Ok Atmak ruya tabiri ve ruya yorumları ok atmak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada ok atmak, hedefi vurmak ddemektir ve aynı şekilde bireyin hayatı içerisindeki enn büyük amacına ulaşacağının müjdesini verirr. rüyayı gören kimsenin kendisine doğru amaççlar belirlediğini ve bu amaç uğruna her şeeyi feda edecek kadar gözünün karardığınnı da bildirir. Bu rüyanın pek çok farklı yoruumu bulunmaktadır ve bir başka yoruma göre dde insanın kendisini aklamak veya temmize çıkarmak uğruna hiç suççu, günahı olmayan birine iftira atııp büyük bir haksızlık yapacağını bildirir. Sonuçları kestirilmeden yapılmış olan hareketlerin vveya girişimlerin şahıs için büyük zararlara neden olacaağını da tabir eden rüya sevillen kişilerle yapılan alaycı koonuşmaların, iğneleyici sözlerin sonucunda sorunlar yaşanacağıını, bireyin yakın etrafının giderek kendisinden uuzaklaşacağını da tabir eder.

Rüyada Ok Atmak ve Birini Vurmak

Ok atıp tanıdığı birini vuran kkimseler gerçek hayatlarında o kişiyle bir husumett yaşarlar ve genellikle rüyayı görren kimsenin neden olduğu durumlardan kaynaklannan bu husumet epey uzun birr zaman devam eder. Tanımadığı birini ok ile vurduğunu ggören insanlar kendi kazdıkları kuyuya kendileri düşerleer ve genellikle haksızlık yapmaya çalıştıklları bir konu ellerine ayaklarına doolanır. Yalan söylemek suretiyle geçici takdir toplaayan şahsın yalanlarının ortaya çıkmasıyla birlikte çokk zor durumlarda kalmış olacağına vee iş arkadaşlarının kendisine yüz çevirmeesinin yanı sıra, çalışma hayatı içeriisindeki stresli günler sebebiyle ev ortamıında da huzurunun bozulmuş olacağına alamettiir.

 

Rüyada Ok Atarak Birini Öldürmek

Haneye gelecek sıkıntılı, hasta veya yardımma ihtiyacı olan misafirler anlamına gelmektedir. insanın hanesinde uzunca bir zaman buu kimseleri ağırlayacağını ve onlara yardım etmek içinn kolları sıvayacağını bildirir. Eldeki imkanları başkalarının mutluluğu için kullanann rüyayı gören kimsenin bu dünyada sırtının yyere gelmeyeceğini ve her duasının kabull olacağını, büyük sevaplar işleyeceeğini de bildirir.

Kişiyi devamlı rahatsız eden ve varllığına dahi tahammül etmekte zorlandığı biirini rivayet eder. Gerçek hayatta o kimseyi zor duruumda bırakmak ya da onun zararr görmesini istemek şeklinde de aalamet eder.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Şehir Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...