Rüyada Oluk Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada oluk görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Oluk ruya tabiri ve ruya yorumları oluk rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada oluk görmek, rüyayı gören bbireyin iş hayatında ya da sosyal hayatındaa çok iyi, namuslu ve dürüstt bir kimse ile bir arkadaşllık kuracağına, bu vesile ile girmmek istediği ancak destek bulamadığı baazı projelere girmek için çok büyüük destek alacağına, ortaya koyacağı çalışmmalar ile çok büyük bir baaşarı kazanacağına, sıkıntılarını giderecek ve kendiisine müsait bir çalışma ya dda proje üretmek için sermaye sağlayacakk bir kazanç elde edeceğine alamett eder.

Rüyada Oluk Oluk Kan Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatı ve aaile hayatı içinde çok büyük sıkıntılar ile uğraaşmak zorunda kalacağına, bu sebepten çook sıkıntılı ve zor zaamanlar geçireceğine, girdiği tüm işlerde zaraara uğrayacağına, etrafındaki insanlardan gereken desteği gööremeyeceğine ve çok istediği halde hayall etmiş olduğu şeyleeri gerçekleştirmek için bir türlü fıırsat yakalayamayacağına rivayet edilir.

Rüyada Olukta Su Görmek

Rüyayı gören bireyin, işlerinin çok iyyi bir duruma geleceğine, problemlerini yakkın bir zaman içinde çözeceğine vve çok başarılı işlere imza ataacağına yorumlanır.

Rüyada Oluktan Su İçmek

 

Rüya sahibinin, işlerinde çok büyük başaarılar kazanacağına, problemlerinden ve sıkıntılarından yakında kurtulacağına, eeline geçen tüm fırsatları çok iyyi değerlendirdiği için çok dahaa iyi yerlere geleceğine ve kkısa bir zaman içinde yaptığı işin enn iyileri arasına gireceğine işaret edder.

Rüyada Oluktan Su Akması

Rüyada görülen oluktan akan su eğerr temizse, rüyayı gören şahsın işş hayatı içinde çok büyük başarıılar kazanacağına, çok hayırlı ve güzell olaylar yaşayacağına ve problemlerinden yyakın bir zaman içinde kurtulmuş ollacağına işaret eder. Eğer rüyada oluktan akan su kkirli ise rüya sahibinin, kendisine dikkkat etmesi gerektiğine, aksi takdirde hiçç beklemediği zamanda hiç beklemediği oolaylar ile karşılaşmış olacağına işaret edeer.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veya dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Balta Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...