Rüyada Osuruk Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada osuruk görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Osuruk ruya tabiri ve ruya yorumları osuruk rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada osuruk görmek, iyi değildir vee rüyayı gören kimsenin doğrusunu ssöylemek gerekirse bazı kimseleri dili iile yaralayacağına, öfkesine yenilerek onlara hakkaret ve haksızlık edeceğine, insanları kıraccağına, üzeceğine ve bazılarını da kaaybetmiş olacağına tabir edilir. rüyayı gören şahsın sonradan pişman olaacağı, hatalarını fark ederek, onları telaafi yoluna gideceği, kendisine de objektiff bakarak özeleştiri yapmış olacağı birr dönem geçireceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Osuruk Sesi Duymak

Rüya sahibinin kötü haberler alacağına, nahoşş sözler işiteceğine, kendisini çok köötü hissedeceğine ve içinde bulunmuş olduğuu durumdan çok rahatsız olacağına ddelalet eder. Art niyetli kimselerden gelecek maddi vve manevi zararlara alamet eder.

Rüyada Osuruk Yapmak

Rüyayı gören bireyin insanların gözündeki iyyi izlenimini, güvenini ve değerini kaybetmesine nedden olacak bazı hatalara düşmüş olacağğına delalet ederken aynı zamanda daa rüyayı görenin çevresinde şahıs yookken ya da tuvaletteyken osuruk yaapmış olduğunu görmesi de makbul olann işler yapacağına ve iyi hallerre geleceğine yorumlanır.

Rüyada Osuruk Böceği Görmek

 

Rüyayı gören bireyin etrafında kendisinden hhaz etmeyen, başarılarından rahatsız olan, onu kıskanan, deddikodusunu yapan ve ona karşı haincee duygular besleyen ve iyii düşünmeyen bir insanın varlığı ilee yorumlanır ve bu şahsın rüyayı görenn kimsenin hep bir şekilde moraalini bozmanın yolunu bulduuğu anlamına gelmektedir.

Rüyada Osuruk Kokusu Duymak

Rüya sahibinin üzülmesine, hastalanmasına ve keyfindden olmasına neden olacak bazı olumsuuz gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Rüyayı gören bireyin bütün hayatını etkiileyecek, ağız tadını kaçıracak ve onuu hasta kılacak olaylar meydana gellecek anlamına gelir.

Rüyada Osuruk Atmak

Rüyada osuruk atmak da, osuruk yaapmak gibi değerlendirilmiş olur. rüyayı görenin uygun bir yerde oosuruk atması hayırlara yorulurken rüyayı gören inssanın toplum içinde osuruk attığını görmeesi, yanlışlara düşmüş olacağına ve aayıplanacağına alamet eder.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya isterseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Apse Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...