Rüyada Otobüsü Kaçırmak

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada otobüsü kaçırmak ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Otobüsü Kaçırmak ruya tabiri ve rüya yorumları otobüsü kaçırmak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada otobüsü kaçırmak, Bu rüyayı ggören kişi dünyada eline geçen fırsatları değerlenddiremez. Yine bu rüya umduğuna ulaşamama vee isteklerin gerçekleşmemesine yorulmaktadır. Bazı âlimlere göre rüyada otobüsü kaçırdığınnı gören insan hatalarından dönerek pişman olurr. Böyle bir rüya şahsın günahlarına tövbee etmesi anlamına da gelir.

Rüyada Otobüsün Arıza Yaptığını Görmek

Rüyada bindiği otobüsün arızalandığını gören kiimse gerçek hayatında yaptığı işleri yarım kkalır ve iş hayatında bazı konullarda başarısızlık yaşar. Bu rüya yarı yolda kalmaya vve az bir sıkıntıya da yorulabilmektedir.

Rüyada Otobüs Görmek

Bu rüya yakın zamanda çıkılacak yolculluktur. Rüyasında otobüs gören şahıs uzun ssüredir görmediği bir akrabası ile vakit geççirir. İçinde yolcu olan otobüs rüyayı göören şahsın kalabalık bir ortama gireceğine, iççi boş olan otobüs ise yalnnız çıkılacak yolculuğa işaret eder. Yine otobüsle ilgili rüyalar arkadaşlara, onlarlla vakit geçirmeye de yorulabilmektedir.

Rüyada Otobüse Bindiğini Görmek

 

Rüyasında otobüsle seyahat eden şahıs gerççek hayatta da uzun bir yolculuğa çıkar. Rüyada görülen otobüs seyahatindeki sıkıntı, gerrçek hayatta meşakkatli ve zorlu bir yolculuğa alametttir. Otobüse binmek makam sahibi olmak, ootobüsten inmek ise mevkiinizin gideceği şeklinde delalet edeer. Otobüsle seyahat eden kimse, gerçek hayattta mutlu olacağı ve rahatlayacağı bir yolculuk yappar. Bu rüya mekân değişikliğidir.

Rüyada Otobüs ile Şehirler arası Yolculuk Yaptığını Görmek

Bu rüya aile fertlerinden bir kimseninn çıkacağı hayırlı bir yolculuktur. Bu rüyayı görenin ailesinden bir insann güzel bir yolculuk yapar vve hayırla döner.

Rüyasında Halk Otobüsü Görmek

Rüyada görülen halk otobüsü devlet kapıssıdır. Bu rüyayı gören eğer işsizse ddevlet kapısında hayırlı bir iş bulur. İş hayatında başarılı olmak, maddi zzorluklardan kurtulmak manalarına da gelir.

Rüyada Kalabalık Bir Otobüs Görmek

Rüyasında kalabalık bir otobüs gören, yyine kalabalık bir törende bulunur. Bu rüya yakında evlenecek genç birr kimsedir. Kalabalık nişan, nikâh, düğün gibi organizasyonlarrın habercisidir.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Ağlayan Kadın Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...