Rüyada Otobüs Kullanmak

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada otobüs kullanmak ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Otobüs Kullanmak ruya tabiri ve rüya yorumları otobüs kullanmak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada otobüs kullanmak, rüya sahibinin, beeraber olduğu kişiye söylediği bir söz ya dda yaptığı bir hareket yüzünden pişşman olduğuna, bu şahsın gönnlünü almak için çok büyük çabba sarfettiğine, çok büyük üzüntü duymasına raağmen ve yüzü kızarmasına rağmen öözür dilemenin ve kallbini geri kazanmanın bir yolunu bullmaya çalıştığına rivayet edilir.

Rüyada Beyaz Otobüs Kullanmak

Rüya sahibinin, üzdüğü bireyin kalbini çokk sevmiş olduğu ve kendisine her zaman büyükk yardımları dokunmuş eski bir dostuu vesilesi ile geri kazzanacağına, bu vesile ile çok muutlu olacağına ve adeta havalara uçacağına rivayeet edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören bireyin, sevvmiş olduğu kişi hakkında bir şey yapmış olacağğı ya da söyleyeceği zaman yannlış bir şey yapmamak iççin yeniden tekrar düşünmesi gerektiğine ttabir eder.

Rüyada Belediye Otobüsü Kullanmak

Yaptığı çok büyük bir hata yüzüünden sevmiş olduğu kişinin kalbini kıran rüyya sahibinin, o kimsenin kalbini tekrarrdan kazanmak ve yaptığı hatayı tellafi etmek için çok büyük uğraşşlara gireceğine, türlü sürprizler ve şaakalar hazırlayacağına ancak hiçbirinin işe yaramayacağınna ve başka bir şey kullaanması gerektiğine işaret eder.

 

Rüyada Başkasının Otobüs Kullandığını Görmek

Rüyayı gören kimsenin, başka insanların söylediğği şeyler yüzünden sevmiş olduğu kişiyi kırdığğına, bu yüzden hem sevmiş ollduğu kişiyi hem kendisini çok büyükk bir üzüntüye soktuğuna ve buu yüzden elinden gelen her şeyii yaparak sevmiş olduğu kişi ille arasını düzeltmesi gerektiğine ve aaynı hatayı yine yapmaması gerektiğine rivayeet edilir.

Rüyada Otobüs Kullandığını Görmek

Rüyada otobüs kullandığını görmek ile aynıı anlama gelir. Rüyayı gören kimsenin, beraber olduğu vve çok sevmiş olduğu kişinin kalbini kırmasından ötüürü çok büyük üzüntü duyduğuna, ssevmiş olduğu kişinin kalbini kaazanmak için çok çaba sarfedeceğine vve çok büyük zahmetlere gireceğine yorumlanır.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin ya da devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Kovan Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Sevdiğim kişi beyaz otobüs kullabiyordu bende başka bi araçla peşinden gidiyordum ama aynı yere gidiyorduk ben ona Yetişemiyordum hızlı da kullanıyordu aracı böle işte Hayır olsun inşallah


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...