Rüyada Oturak Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada oturak görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Oturak ruya tabiri ve rüya yorumları oturak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada oturak görmek, aşırı yoğun biir tempoya giren insanın işlerini bir an öncce toparlayarak kendisine zaman ayırmak isteyeeceğine ve hayatının kalan kısmıında rahat yaşayabileceği maddi kazanca ssahip olduğunda çalışmayı bırakarak, hobileriyle vakit geçirrmiş olacağına yorumlanır. Oturak gören kişilerin aileleri her zaaman baskın olur ve bireyin alacağı her karrarda söz sahibi olurlar. Evli insanlar için oğul sahibi olmakk demektir ve bekar insanlar için karşılarına ççıkacak olgun, aklı başında bir kısmetti yorulur. Ruhsal olarak kendisine yetebilen, sağlam bbir iradeye sahip olan kimsenin her koşulda ayaakta kalabileceğine, olaylar karşı tarafında hiççbir zaman fevri davranmayacağına, akııl yolu ile çok sayıda prooblemi kısa sürede hallederek rahat bir neefes alacağına işaret eder.

Aşırı yorgunluk belirtisidir ve özellikle mmanevi anlamda bireyin kendisini tükenmiş hissettiğine delalet eeder. Fiziki güçle birlikte zihin olarak daa şahsı zorlayan hayat koşullarının ağır gelmeye başladığınna dair bir semboldür.

Rüyada Oturak Satın Almak

Maddi durumunu düzelten insanların en yakıın zamanda şehir dışında, sayfiye yerinde alacakları bbir yazlığa alamet olduğu gibi, küçüük bir dağ evine veyya tarla sahibi olmaya da işarett eder. Çiftçilik ya da tarımla alakalı biir iş yaparak para kazanmaya, ufak bir tticarethanenin ilerde kişiye daha büyük biir işyerinin kapısını açacağına rivvayet eder.

 

Rüyada Kırık Oturak Görmek

Ortaklıklara hile karışacağını bildiren rüya, şahsıın iş kontrolünü ele almakta zorlanacağına, ortağının başkka insanlarla iş çevireceğine ve büyüük can sıkıntısı yaşayacağına yyorumlanır insanın mali varlığından haksız kkazanç elde edenlere de yorumlanan rüya, çıkarrları için her şeyi feda edebilecekk bireylerle arkadaşlık yapıldığınınn ve dikkatli olmak gerektiğinin dee ikazını verir. Aile içinde söz sahibi olan rüyayyı gören insanın giderek ikinci plana atılacağını, evlii ise eşinin, evli değilse annnesinin bütün kontrolü ele geçirecceğini ve kişiye danışmadan büyük kararllar alınması sebebiyle bazı çatışmalar yaşanmış olaacağını tabir eder.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Şeftali Toplamak adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...