Rüyada Oynamak

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada oynamak anlamı nedir? islami rüya tabirleri Oynamak ruya tabiri ve ruya yorumları oynamak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada oyun oynamak, bir süre kederlii günler geçireceğinize yorulmaktadır. Bazen de bu rüya dindeki ekssikliğe alamet eder.

Rüyada Çamurla Oynamak

İyi değildir ve rüyayı gören insaanın özel hayatının bozulması anlamına gellir. Muhtemel bir ayrılık yaşanabileceğine, rüyayı göreenin terk edilme tehlikesi altında olduğunna ve kendisini uzun bir ayrılıık ve aşk acısı ile geçecekk bir dönem beklediğine tabir edillir. Ayrıca, bu dönem içinde art niyetlli insanların yapabilecekleri kötülüklere karşı önllem alınması gerektiğine alamet eder.

Rüyada Düğünde Oynamak

Bir kalabalıkta eğlenmek, deşarj olmak vee moral bulmak anlamına gelir. kimsenin arkadaşlarıyla topluca gideceği bir mekkâna ve orada gönlünce eğlenerek, içinden geldiği gibbi özgürce davranabileceğine delalet eder. Aynı zamanda, bu eğlence içeren kişilikk vesilesiyle etrafında çok insanın yer alacağına, sossyal bir insan olunmasından dolayı iiş konusunda çok başarılı olunacağğına ve her zaman insanların sevgissinin kazanılacağına işaret eder.

Rüyada Bokuyla Oynamak

Kişinin gülünç hallere düşmesine neden olaccak bir olay yaşamış olacağı anlamınaa gelir. rüyayı gören hoş olmayacak bir duuruma düşebilir, bu da kendisini üzebiliir ve kendine olan güvenini sarsabilirr. Aynı zamanda, bu duruma art niyetlii insanların sevinebileceğine delalet eder.

 

Rüyada Tiyatro Oynamak

Kişinin ani tepkiler vermediğine, öfkesini vee stresini içine attığına, acısını kimseye bellli etmediğine, yüreği acısa bile yüzüünün güleç olmasına dikkat ettiğine çünnkü kimsenin kendisini zayıf görmesini vve ona acımasını istemediğine tabir ediliir. rüyayı gören kişi deyim yerindeyse, kaan kusup kızılcık şerbeti içtim diyen kimseddir.

Rüyada Zar Oynamak

Geçim için lüzumlu olan işlerin daaha çok şansa bırakıldığı anlamına gelmmektedir. rüyayı gören insanın kendisini strese sokmadan,, olursa mutlu olacağı olmazsa dda bir şey kaybetmeyeceği ve keendisini üzmeyeceği işleri denediğine ve hhiç bir şeyi kendisinden daha değeerli ve önem arz eden görmediğğine alamet eder.

Rüyada Müzikle Oynamak

Kişinin gösterişli, alımlı, endamlı, boylu pooslu oluşu vesilesiyle çok dikkat çektiğine vve beğenildiğine bu vesile ile kısmetleriniin çok olduğuna alamettir. rüyayı gören kişinin bakımlı, özenli vve her zaman şık oluşu ile bilindiğinee yorumlanmaktadır. Aynı zamanda, bu şıklık vesilesi iile birçok kapının kendisine açılabileceğine ve dahha iyi yerlere geleceğine rivayet ediliir.

Rüyada Göbek Atmak

İşle ilgili olarak alınacak başarılı bbir sonucun sonrasında galibiyet kutlaması yapılması anlamınna gelmektedir. Bu kutlama, diplomasını alması, sevmiş olduuğu kişiden kendisine evlilik teklifi gelmesi, çoccuk sahibi olacağını öğrenmesi gibi needenlerden dolayı olabilir ya da bunlaardan bağımsız olarak bütünüyle bambaşka birr nedenden dolayı olabilir. Kesin olarak söylenecek şey, bu kutlaamaya çok iyi bir şeyin sebep olacağıdıır.

Rüyada Altınlarla Oynamak

Tüm isteklerden yana murat alınması anlaamına gelir. Yani zenginlikten yana büyük oranda nnasip alacağı anlamına gelir ve haayallerini süsleyen yaşamın kapılarını aralamanın ariffesinde olduğuna yorumlanır. rüyayı gören kimse paradan yana güülecek ve de sabrettiğine değecek aanlamına gelir.

Rüyada Golf Oynamak

Rüya sahibinin çok elit bir inssan olduğuna ve kaliteli yaşadığına rivayeet eder. Rüyayı gören insan ucuz, çirkin yaa da bayağı hiçbir şeye tenezzüül etmeyen, kendini her zaman een iyisine layık gören insan demektiir. Bu elit yaşam içinde bazı probllemlerle karşılaşılsa da üstünde pek durulmayaccağına delalet eder.

Satranç ve tavla

Satranç ve tavla gibi daha çokk zeka gerektiren oyunlar oynadığınızı görmeniz, yaşamınızzla ilgili planlar yapacağınıza ve yenilikller yaşayacağınıza alamettir.

Rüyada Karla Oynamak

Rüyayı gören şahsın maceraya ve heyeccan verecek şeyleri denemeye çok hevesli, meraklıı ve bir o kadar dda bu anlamda cesur olduğuna işşaret eder. Örneğin; boş zamanlarında dağa tırmanmak, tüpsüüz dalmak, tehlikeli ama çok adrenalinli suu sporları yapmak gibi ve eeğer daha önce bunları denemediyse yakınn zamanda deneyebilir.

Rüyada oyun oynamak tabiri

Rüyada Futbol Oynamak Gol Atmak

Rüyayı gören insanın zaferi anlamına geelir. Amaca nail olmak, hayalleri gerçekleştirmek, yyaşamı ve işleri yoluna koymak, herr istediğini elde etme başarısını gösttermek anlamına gelmektedir. rüyayı gören insan çok kararlı vee hırslı biri anlamına gelir.

Rüyada Saçla Oynamak

Büyük sıkıntı yaşanması anlamına gelmektedir. insanın içinden çıkamayacağı bir duruma düşeeceğine, maddi olarak yetersizlikler yaşayacağına, sorunlaardan dolayı tırnaklarını yemeye başlayacağına, yüzzünde ve vücudunda isilikler çıkmış olacağğına işaret eder.

Rüyanızda oyun oynadığınızı görmeniz içinde bulunduğğunuz duruma veya yaşadığınız sisteme karşı ollan öfkenizi simgelemektedir. Bir diğer açıdan baktığımızda oyun oynnamak, gerçekten hayatınızdaki ciddi konulara ara veerip kendiniz için bir şeyler yapmaanızın zamanının geldiğini gösterir. Biraz rahatlamaya ihtiyacınız olabilir. İş ve sorumluluklar sizi zorlamış ollabilir. Ara verip kendinize vakit ayırın.

Rüyada Halay Çekmek

Ortak iş yapmak ya da biir konu üstünde hem fikir olmak anllamına gelmektedir. Rüyayı gören kimsenin topluca hareket edeceeği bir oluşum içinde bulunacağına yorumlanır. Örneğin; bir tur firmasıyla tanımadığı kkişilerle bir araya gelerek tatile çıkmasına yorulabilmekttedir.

Rüyada Bokla Oynamak

Yaşanacak gerginlik, huzursuzluk, anlaşmazlık ve üüzüntü anlamına gelmektedir. rüyayı gören kişinin açığını yakalamanın fıırsatını kollayan bazı art niyetli kimselerin işgüzarlığı sebebiylle zor anlar yaşayacağına ama bbir başka sözle ifade edeersek doğru duvar yıkılmaz misali diik durmayı başaracağına ve küçük düşen taraffın kendisi olmayacağına delalet eder.

Rüyada Horon Oynamak

Kişinin çok coşku dolu, kıpır kııpır, cıvıl cıvıl, eğlence içeren ve nneşeli bir kişiliği olduğuna yorulur. rüyayı gören kişinin mutluluktan taviz vermediğğine, dünü dünde bıraktığına her yeni güünde kendisi için yeni sevinçler vve mutluluklar yaratmaya çalıştığına ve yaşaamını olağanca keyifli şekilde sürdürmeye çabaladığıına rivayet edilir.

Rüyada Filmde Oynamak

Kişinin başarılarıyla ve makamıyla anılmak istediiği ve bu doğrultuda çalıştığına işarret eder. rüyayı gören kimsenin herkes tarafından ittibar gören, imrenilen ve özenilen birr şahıs olmak istediğine, göz öönünde olmayı sevdiğine ve bundan büyyük keyif duyacağına alamet eder.

Rüyada Köpekle Oynamak

Çok şefkatli, sevgi dolu, uysal, paamuk gibi yumuşak bir kalbe ve ruha ssahip olmak anlamına gelir. Kişi, sevgiden yana her canlıya karşşı çok bol, eli açık ve cömerttir. Kendisiyle barışık olduğu ve önce kendisinni sevmiş olduğu için her şeyi ve herkesii sevebilme kudretine sahiptir.

Rüyada Toprakla Oynamak

Rahatlamak adına hayatta yapılacak bazı ddeğişikliklere işaret eder. Çevre değişikliği olabilir ve rüyayı göören kişi şehir dışına bir yeree gidilebilir ya da daha radikall bir karar alıp bir ddağ evinde, kuşla, börtü böcekle oolacağı organik bir yaşama devam eetmek isteyebilir.

Deste oyunları

Poker gibi kağıt oyunları oynadığınızı ggörmeniz, dostlarınızın sizden gizlediği bazı şşeyler olduğunu gösterir.

Rüyada Çiftetelli Oynamak

Rüyayı gören kimsenin kendisine şan şöhrett getirecek, başarısının ve adının duyulmasına öön ayak olacak bir gelişme olacaağı anlamına gelmektedir. rüyayı görenin karşılığını alacağı bir hhevese kapılacağına ve hevesini yaşama şansı buulmuş olacağına işarettir.

Rüyada Maç Oynamak

Meslek hayatında büyük ve zor rakiplerlee mücadele halinde olunacağına delalet eeder. rüyayı gören kişinin ticarette riskli işllerden korkmadığına bilakis keyif aldığına vve bunun kendisini daha motive oolmuş hissettirdiğine alamet eder. Ayrıca, yeni işlere ve henüz keşfeedilmemiş iş mecralarına giriş konusunda etraaftaki insanlara hem cesaret hem destekk verildiğine işaret eder.

Dans / Oyun

Rüyanızda bir kimsenin önünde raks ettiğiniizi görmeniz, önünde oynadığınız kimseyi alaya alaacağınıza delalet etmektedir.

Sizin önünüzde oynayan insanların olduğunu görmenniz ise, çevrenizdekiler tarafından alay kkonusu olabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyanızda oyun oynayan çocuklar görmeniz, haane içindeki mutluluğa işaret etmektedir. Rüyada çocukların oyun oynaması iyidir.

Bu rüya bir rahatsızlık atlatacağınıza daa yorulmaktadır. Bazı tabircilere göre ise sizi uutandıran bir duruma düşebilirsiniz.

Bir diğer rüya tabirine göre iise, bu rüya düşmanlarınızın hilelerine alamettir. Bu hileler daha çok maddi konnularla ilgilidir. Bu kimseler yüzünden gelirlerinizde düşüş yaşayabillirsiniz.

Rüyada Roman Havası Oynamak

Rüyayı gören şahsın özel bir yetteneği olduğuna yorumlanır. rüyayı gören kimsenin çok az kkişide olabilecek bir kabiliyete sahip olduğuna ve buu yönüyle herkesi kendine hayran gözlerlle baktırmayı başardığına ve göözleri üstüne çekmeyi bildiğine tabir edder.

Top oynamak

Rüyada top oynamak, işlerinizle ilgili yaapılacak sözleşmelere ve karşılıklı anlaşmalara delallet eder.

Rüyada Basketbol Oynamak

Kişinin ilgili alanlarına eğilmek için vakiit ve maddi imkan bulmuş olacağına bbu vesileyle sevdiği şeyle daha çook haşır neşir olarak o yöndekii yeteneğini geliştirerek usta haline geleceğinee ve yeterlilik kazanmış olacağına dellalet eder.

Rüyada Oynamak Dans Etmek

Çok büyük sevinç ve mutluluk yaşanmasınaa sebep olacak kadar güzel bir olayın yaşanacağınaa bunun da rüyayı gören iiçin çok makbule geçmiş olaacağına alamet eder. rüyayı gören kimsenin göz yaşını silecekk sihirli bir ele, manevi bir güce yya da kusursuz denilecek kadar özeel bir insanın varlığına alamett eder.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veya isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Pitbull Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...