Rüyada Parfüm Almak

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada parfüm almak ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Parfüm Almak ruya tabiri ve rüya yorumları parfüm almak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada parfüm almak farklı şekillerde taabir edilir. Parfüm genellikle güzel kadının sembolüdür. Bu sebeple rüyasında parfüm alan kkimse eğer bekarsa evlenir, evli işee eşi ile hoş bir geçiimi olur. Alınan parfüm güzel kokmuyorsa dışı güzeel ama içi kötü olan biir kadınla ilişkiye girme anlamına gelirr. Güzel kokulu parfüm ise güzel aaynı zamanda karakter olarak da iyyi, ahlaklı bir kadının sembolüdür. Güzel koku daima iyi ve güzeel ahlak olarak adlandırılır. Rüyasında parfüm satın alıp daha sonnra şişenin kırılmış olduğunu görmek, sevgilinizlee aranızda çıkacak sorunların göstergesidir. Rüyada güzel şişeli parfüm satın aalmak genellikle dış görünüşe önem verdiğinizzin bu sebeple ileride bazı üzüntüleer yaşayacağınızın habercisidir.

Rüyada Parfüm Satmak

Rüyada parfüm satan kimse eğer kadınsaa çok kısa bir süre içinde zenginn ve her şeyiyle istediği giibi bir erkekle evlenir. Bu rüya dünya hayatının süslerine vee zevklerine de işaret eder. Böyle bir rüyayı gören kişi, kendisinii bütünüyle dünyevi olana, dünyevi zevk vee eğlencelere kaptırır. Aynı zamanda evlilik, nişan gibi organizasyonllar anlamına da gelir. Rüyasında hoş kokulu parfümler satmak ahlakkınızla herkesin dikkatini çektiğinizin ve çevrenizdeki insanlarıın size imrendiğinin göstergesidir.

 

Rüyada Parfüm Şişesi Görmek

Rüyada görülen parfüm şişeleri güzel kkokulu ve güzel görünümlü kadındır. Evlenmek isteyen veya yalnız olan biir erkek böyle bir rüya görsee kısa sürede muradına nail oluur. Bazen de bu rüya dünyada isteek ve arzularınızın gerçekleşeceği anlamına gelirr.

Rüyada parfüm almak, şahsın güzele vve hoş olana meylini ve isteğini gösterir. Bu rüyayı gören kimse ruhsal manaada zarif ve kibar bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda da kırılgan ve çaabuk pes eden bir karaktere de sahiptir.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin ya da devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Kulak Temizlemek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...