Rüyada Parfüm Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada parfüm görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Parfüm ruya tabiri ve rüya yorumları parfüm rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada parfüm görmek insanın hayatının epeey romantik ve duygusal bir döneme gireceğiine, bu sebeple de yoğun biir ilişki trafiği yaşayacağına rivayet edillir. rüyayı gören şahıs bu romantik dönemdde biraz hovarda, biraz hercai olacak, hızzlı ama keyifli günler geçirecek anlamıına gelir. Bu dönem rüyayı gören insan iççin devamlı değil, gelip geçici bir döneemdir. rüyayı gören kimse bu dönemde bbüyük keyif alacak, bu dönemin tadını doyasıyya çıkaraktır.

Rüyada Parfüm Koklamak

Rüyada parfüm kokladığını gören şahıs kkendisi için heyecan verecek, ilgisini çekecek ve keendisine eğlence içeren gelecek bir şşeyle karşılaşacak ve onun peşiinden hiç düşünmeden, ne pahasına olursaa olsun gidecek anlamına gelir.

Rüyada Parfüm Almak

Rüya sahibinin âşık olduğu ve hayaatını birleştirmek için hayalini kurduğu kimseye alamet ederr. Aynı zamanda çocuk özlemi duyan çifftlere işaret eder.

Rüyada Parfüm Hediye Almak

Rüya sahibi için yapılacak olan ççöp çatanlık anlamına gelmektedir. rüyayı gören âşık olduğu kişiye ilannı aşkı büyük bir jest aracıılığıyla yapacak ve birilerinden bu kkonuda yardım isteyecek diye rivayet edeer.

Rüyada Parfüm Şişesi Görmek

 

Rüya sahibinin dikkatini çekecek ve kendisiini cezp edecek bir olayla karşılaşmasına ve merakkını gidermesi için o olayın peşiine düşmesine yorulur.

Rüyada Parfüm Dökmek

İyi olan ya da hayırlı oolan şeylerde delalet etmez, bilasik kötü habeer tellalcısıdır. rüyayı gören insanın çok sevmiş olduğuu kişinin acısını görmesine ve onsuz kalmassına yorumlanmaktadır. rüyayı gören insan için dayanılması çokk zor bir acı ve büyük birr kayıp olarak delalet eder.

Rüyada Parfüm Sıkmak

Rüya sahibinin yeni başlangıçlar yaşamış olaccağı ve yeni insanlarla tanışarak yenii ortamlara gireceği şeklinde delalet ederr.

Rüyada Deodorant Görmek

Rüya sahibinin tuttuğunu koparan insan ollduğu şeklinde yorulur. insan için mutluluğun anahtarıdır. rüyayı gören insan hayatı boyunca hhiç mağlup olmayacak anlamına gelir.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin ya da bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Rüyada Karda Yürümek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...