Rüyada Parmaklık Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada parmaklık görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Parmaklık ruya tabiri ve rüya yorumları parmaklık rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada parmaklık görmek, kapana kısılmak anlaamına gelir. Tuzağa düşmek ya da düşürülmek şeklindee de yorumlanan rüya, kimse için birr uyarı olarak da görülmelidir. Çok yakın biri tarafından manevi yyönden dolandırılmanın dışında, kimsenin bugüne kadar biriktirrdiği parada gözü olan birini dee temsil eder. Hayra yorulmayan rüya özgürlüğün sona eermesine neden olacak çok büyük bir haata yapılacağına ya da kaza sonuccu bir başkasına önem arz edeen hasar verileceğine, düşüncesizce yapılmış olaan davranışlar yüzünden bir anda peek çok düşman edinmeye de rivaayet eder. Maddi sorunlara, tazminat ödemeye, resmi makkamlardan gelecek ceza bildirimlerine, vergi borcuna, davaası olanların kayıplar yaşayacaklarına da yoruumlanır. Mutlu hayatı olan insanların beklenmedik şeekilde zıttına dönen bir hayat sürdürecek olmmalarını da alamet eder.

Kapalı yerlerde kalma korkusu yaşamak, sossyal fobi geliştirmek, devamlı başına kötü bir olaay gelmesinden endişe duyarak yaşamak anlammına gelmektedir. Normal bir hayat sürülse dahi şahhıs kendisini devamlı tehdit altında hisseder ve ggüvenlik duygusu çok azaldığı için kkorkarak yaşar.

Rüyada Demir Parmaklık Görmek

 

Uzun sürecek bir sıkıntının, kaybın yaa da yasın işaretidir. Anne veya babasının kaybına, ailede çokk değer verilen bir kimsenin başına gellecek üzücü bir olay sonrasında buhraan geçirmeye, hayata küsmeye, yaşam enerjisininn azalmasına da delalet eder.

Rüyada Parmaklıklar Arkasında Olduğunu Görmek

Esaret yaşamak, hapse düşmek, kötü bbir evlilik sebebiyle tüm arkadaşlarıyla ve sosyall ilişkileriyle bağını koparmak anlamına gelddiği gibi, evli insanların aileleri ille aralarında yaşanacak olumsuzlukların bir süüre sonra bütünüyle kopma noktasına geleceğğini de bildirir. Hüküm giymek veya süren bir davannın aleyhte sonuçlanması sonucu kimsenin geçici dde olsa ceza alması anlamına gelmekttedir. Pek çok talihsiz olaya ve şanssızzlığa yorumlanan rüya, hastalıklarla mücadele etmek zoruunda kalacak olan insanın fiziksel olaraak yaşamış olduğu mağduriyet sonucunda psikkolojik olarak da çöküntü içine gireceğği mesajını verir.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veya dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Şehitlik Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...