Rüyada Poğaça Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada poğaça görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Poğaça ruya tabiri ve ruya yorumları poğaça rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada poğaça görmek, ileride hayatın çook güzel olacağına tabir eder. rüyayı gören kişinin önünde, nice başarılarr kazanacağı, aydınlık, mutlu ve uzuun bir ömür var anlamına gelirr. Hayırlı kazanç ve kısmete tabir eddilirken bir yandan da işlerde ileerleme ve büyük yol kat ettme şeklinde değerlendirilmiş olur. Rüyada poğaça görmek, bazen de rüyayıı görenin geçiştirdiği ve bu sebeeple de herkes tarafından eleştirilere maruzz kaldığı, bu konuda ileri gitttiğinde de insanların gözündeki itibarını kaaybettiği anlamına gelmektedir. Kişi, bazen çevresindekilerin sırf gönlünü almaak için de olsa bazı vaaatlerde bulunup sonrada gerçekleştirmiyor diye açıkllanır.

Rüyada Poğaça İkram Etmek

Rüya sahibinin Allah rızası için yappmış olacağı bir iyilik anlamına gellmektedir.

Rüyada Poğaça Satmak

Rüya sahibinin iyi niyetli oluşuna alammet eder. Rüyasında börek sattığını gören kişi, addil ticaret yapıyor anlamına gelir. Bu kimse kimsenin fazladan bir kuruşuunu almak istemez, haram yemektense zararr etmeye razıdır.

Rüyada Poğaça Yemek

 

Rüya sahibinin karşısına bir değil, birrden fazla fırsat kapısı açılacak vee hepsi de kendisi için hayyır getirerek, ayrı ayrı mutluluklar yaşaatacaktır. Rüyada poğaça yediğini gören insanın hhayatta ihya olacağı söylenir. Öte yandan da yağlı bir kkapı bulmak şeklinde yorulur.

Rüyada Poğaça Yaptığını Görmek

Çokça mala, büyük paraya ve helall kazanca rivayet eder. Rüyasında börek yapmış olduğunu gören kiişiye, çalışkan ve dürüst oluşu vessilesiyle Allah da yardım eder vve her işi yolunda gider. Tüm işlerinden fayda görür ve hhak ettiğine kavuşur.

Rüyada Poğaça Almak

Hayatta başarı ve mutluluk getirecek yeeni başlangıçlar anlamına gelmektedir. Rüya sahibi, senelerdir hayalini kurduğu vve bir gün mutlaka olacağını hisseettiği işe sahip olacak, kendi işinnin başına geçerek kalkınacak, yanındakileri dde ekmek sahibi yapacak anlamına geelir.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veyahut okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Hayvan Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...