Rüyada Post Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada post görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Post ruya tabiri ve ruya yorumları post rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada post görmek, diğer rüya ögeleeriyle beraber değerlendirilmeli ve postun şeklinee, rengine veya ne postu oolduğuna göre yorumlanmalıdır. Genel şekilde yorumlanırsa, post gören kkişi, tehlikeleri sezen ve hayatı iiçerisindeki riskleri en aza indirebilmek iççin çeşitli önlemler almaya çalışan bbiridir ve özellikle de iş hayattına yönelik gelebilecek saldırılara önceden hazırlıklıı olacağı için yara almayacak anlamıına gelir. rüyayı gören şahsın kriz anlarında vve sorunlar karşı tarafında zekasını kkullanarak ve sağduyuyu asla elden bırakmayaraak hareket ettiğine de tabir edilirr. şahsın kendisi için çok zahmetli biir yola gireceğini ama bu yoluun sonuna hayal etmiş olduğu nnoktaya, en başarılı şekilde ulaşacağına, çekeceeği bütün sıkıntılara değecek ve unnutturacak bir mutluluk yaşıyor olacağını aalamet eder. Düşman sahibi olanlar için saldırılardan zaarar görmeyecek olmaya ve düşmanları herr fırsatta geri püskürteceğini de rivayett edilir.

Rüyada Koyun Postu Görmek

 

İslami açıdan, insanın huy güzelliği vee ahlaki olarak bütün çevresince takddir gören, beğeni toplayan ve pekk çok davranışı örnek alınan birii olduğuna delalet eder. Koyun postu, manevi olarak da güçlüü olunduğuna, küçük sorunlarda pes etmeek yerine bireyin sorumluluk bilincinde hareeket edeceğini de tabir eder. Yaşamın her alanında aşamalar kaydedileceğini müjdeleyeen rüya, bir türlü geçmeyen biir hastalığın iyileşeceğine, düzelmeyen bir sorununn bir anda çözüm bulmuş olacağğına ve alınacak rahat nefese dde yorulur.

Bitmiş ilişkileri sembolize eder ve şaahsın geçmiş zamanda kalan bir ilişkisiyle ilggili aklında hala soru işaretleri olduğğuna, bazı pişmanlıklar yaşadığına ve zamman zaman geri dönmek istediğine dde yorulur.

Rüyada Yere Post Sermek

Rahat bir hayatın işaretidir. rüyayı gören hem mental olarak, hemm de yaşamsal açıdan son derece refaah içinde yaşamakta olduğundan keyfinin dde uzun süreceğini bildirir. Evine post serdiğini gören kimseler eepey zengin bir hayat sürerler ve çocuklarıına da hatırı sayılır bir mirass bırakırlar.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veyahut devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Evlendiğini Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...