Rüyada Pudra Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada pudra görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Pudra ruya tabiri ve rüya yorumları pudra rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada pudra görmek, rüyayı gören şahsınn herkeslerden gizlediği bazı konuların varlığına alaamet eder. rüyayı gören insanın anlaşılmasını ve ortayya çıkmasını istemediği bazı konuları gölgelemek iiçin dikkatleri başka yönlere çekme telaşınnda olduğu şeklinde kabul edilirken birr diğer yandan da rüya saahibine kumpas kurmaya çalışan, onu dolanndırmanın, aldatmanın ve kandırmanın yollarını bulmmak için uğraşan art niyetli insanlarrın olduğuna rivayet edilir.

Rüyada Pudra Şekeri Görmek

Rüyayı gören kimsenin özenilecek ve görüüldüğünde iç çekilecek kadar kusursuz bbir hayatı olacağına, hiçbir şeyin ekssikliğin hissetmeyeceğine, sık sık alışverişe ggidebileceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine vee rahat şekilde yaşayacağına tabir eeder.

Rüyada Pudra Rengi Elbise Giymek

Rüyayı gören bireyin herkesi kucaklayan, yyardım eden, yaralarını sarmaya ve onları kanatlarının altınna almaya çalışan şahıs olduğu annlamına gelmektedir. rüyayı gören şahsın affetmesini bilecek kkadar ince ruhlu, alçakgönüllü ve tevazu sahibi kkişi olduğuna rivayet edilir.

Rüyada Pudra Almak

 

Rüyayı gören insanın oyunlarını, ikiyüzlülüklerini vve hilelerini anlayamayacağı ve asla onlarrla baş edemeyeceği bazı şahıslara tabbir edilir ve rüyayı gören kimssenin bu şahıslara karşı temkinli ollması gerektiğine alamettir.

Rüyada Pudra Rengi Görmek

Rüyayı gören insanın neredeyse gerçekleşmesi immkânsız şeylere heveslendiğine, tabiri caizse kendini kandırdığına, zoor ve elde edilmesi mümkün olmayaan şeyleri tercih etmesinin beddelini de üzülerek, ağlayarak ve issteklerine kavuşamayarak ödediğine tabir edilir.

Rüyada Pudra Sürmek

Rüyada pudra sürmek iki şekilde işaaret eder. Rüyayı gören şahsın yüzüne dozunda puudra sürmesi ve pudranın da onu güzelleştirmesi, eksiklerinni tamamlayabileceğine ve kusurlarını kapatacağına işşaret ederken rüyayı gören kkimsenin uykusunda gereğinden fazla ya dda gereğinden az pudra sürmesi de tamm zıttına hatalarının ortaya çıkmış olacağıına ve kendisini rezzil olmuş hissedeceğine işaret eder.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Sebze Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...