Rüyada Rüya Anlatmak

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada rüya anlatmak anlamı nedir? islami ruya tabirleri Rüya Anlatmak ruya tabiri ve rüya yorumları rüya anlatmak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada rüya anlatmak, gerçekleşmesi istenen hayalleriin kimse için çok büyük önemm hasıl ettiğine, bu hayale yönnelik gerçek hayatında yaşlı bir bayandaan önem arz eden bir desteek göreceğine ve kalbinden geçen dileeklerine tek tek ulaşarak büyük mutluluuklar yaşayacağına delalet eder. Çalışma yaşantısına yönelik yeni gelişmelerin kimseniin ufkunu bambaşka bir noktaya taşıyacağınnı ve hayallerindeki gibi bir kkariyer için karşısına çıkan kimselerden bbüyük yardımlar göreceğini, aileden de desteek alarak yolunda en güzel şekkilde yürüyeceğini bildirir. Hayırlı bir rüya olmaktadır ve hher sıkıntıda bireyin herkesten yardım görecceğini, yalnız kalmayacağı gibi göreceği desttek vesilesiyle gururlanacağını da bildirir.

Rüyada Rüya Anlatıp Tabirini Dinlemek

Hayra yorulmaz ve kimse için olummlu sonuçlanmasını beklemiş olduğu bir işşin aleyhte sonuçlanacak olmasını, kimsenin giirdap gibi içine düştüğü ve tekrarrladığı hataların çok pahalıya mal olacağınnı da yorumlanır. Güvenilmez insanlarla işbirliği yapacak olan rrüyayı gören kişinin son anda durummu fark edip geri adım aatacağını ve daha az zarara uğrayacaağını da rivayet eder. Alınacak yalan yanlış bir haber üüstüne harekete geçecek olan rüyayı göreen şahsın uzun bir süre aslıı olmayan bir olayı araştırmakla vakkit kaybedip, daha sonrasında durumu ffark ederek sinirleneceğine de tabir edeer.

 

Kişinin kendisini, düşüncelerini, derdini anlatmak isteediğini, birine kalbini açmaya ne denli ihttiyaç duyduğunu işaret eden bir rüüya olmaktadır ve gündelik hayatta daa devamlı kendini anlatmaya çalışan kimseninn zaman zaman sıkıcı bir proffil çizdiğini de gösterir.

Rüyada Tabirciye Rüya Anlatmak

Para kazanmak için varını yoğunu ortayaa koyan ve bütün gücü ile çalışan rrüyayı gören kimsenin birikimlerini doğru şekildee değerlendirmesi sonucunda giderek geliirini artıracağını, yeni iş bularak maaşınnı da yükselteceğini yorumlanır. Maddi açıdan zengin, gösteriş içinde, hhayalin daha ötesine taşınmış bir yaşamın ilk adımlarrının yakın zamanda atılacağını alamet edeen rüya, insan için fırsatlarlaa dolu bekleyişlerin de söz konnusu olacağını alamet eder.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin ya da dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Olay Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

rüyamı anlatmıyordum ama rüyamın içinde rüya gördüm bu ne anlama geliyor olabilir? pek anlamıyorum bu işlerden de, bir yardımcı olursanız çok makule geçer.


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...