Rüyada Renkler Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada renkler görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Renkler ruya tabiri ve rüya yorumları renkler rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada renkler görmek bütünü meydana ggetiren, temel faktörlerin birlikteliğine rivayet eder. Rüyada görülen renkler eğer bir birinee yakışan renklerse ölçülü hareket etmeye, insaanlarla uyumlu olmaya ve hoşgörü çerçevesiinde davranmaya işaret eder. Eğer renkler birbirinden bağımsızsa ve birrbirine yakışmıyorsa zıtlığa, huysuzluğa, geçimsizliğe, muhakeme yeteneğiniin zayıflığına alamet eder. Rüyasında beyaz renk gören kimse temmiz kalplidir, düşünceleri ve duyguları da sonn derece iyi niyet üstüne kuuruludur. Rüyada görülen renklerin tek tek manasıı vardır, aydınlık ve güzel renkler rrüyalar içinde hep iyi ve hayırllı şeylere yorumlanır. Rüyada renklerin yorumu renklere göre değişkenliik gösterir.

Rüyada Beyaz Renk Görmek

Rüyada beyaz renk görmek çok güzelldir, insanın hem ruhunun hem de kalbiniin temizliğine ve saflığına delalet ederr. Rüyasında beyaz renk gören şahıs iyii düşünceler ve iyi niyetler taşıyor anlammına gelir. bireyin temiz ve saf kalpli oluuşuna işaret eder.

Rüyada Kırmızı Renk Görmek

Rüyada kırmızı renk hayırlı şeylere işarett etmez. Yaşanacak olan kötü olaylara, zorluklara, sıkıntılarra ve belalara delalet eder. Kan kırmızısı başka bir adıyla bayraak kırmızısı ise bunun tam zıttına esenliğe, ağızz tadına, huzur ve mutluluk vverecek olaylara alamet eder.

 

Rüyada Sarı Renk Görmek

Rüyada görülen sarı renk karşılaşılacak sağğlık problemlerine delalet eder. Aynı zamanda rüyayı gören kimsenin olmasıı için emek harcadığı bir hususta hayal kırıklığıı yaşamış olacağı anlamı da gellir.

Rüyada Yeşil Renk Görmek

Rüyada yeşil renk görmek şahsın innancının kuvvetli olduğuna ve o kimsenin terbiyeli, ölççülü, ağırbaşlı ve muhafazakâr olduğuna alamett eder. Rüyada yeşil ile beyazın birlikteliği isse mutlu edici bir gelişmenin yaşanacağı anlamına gelmekteddir.

Rüyada Toprak Rengi Görmek

Rüyada toprak rengi görmek çok hayırrlıdır. şahsın kazancına yorumlanır.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Terk Edilmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...