Rüyada Resim Çektirmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada resim çektirmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Resim Çektirmek ruya tabiri ve ruya yorumları resim çektirmek rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada resim çektirmek, her yaptığının vve söylediğinin başkaları tarafından onaylanması ihtiyacındaa olan, elini attığı işlerde kenndi başına karar alamayan kimseleri iişaret etmiş olduğu gibi, beceriksizce yapılmışş olan ve her seferinde yaarım bırakılan işler nedeni ile istennilen ilerlemeyi kaydedemeyen, suçu üstünden atııp başka birilerine yükleyen kimseleri dde tabir eder. Resim çektirmek, başka insanların taklidini yappan, herkesi aşağılayan ve kendisinden başkkasını önemsemeyen, bencil bir tutum içiinde olunduğuna, bu tutumdan vazgeçilmediği ttakdirde her zaman yalnız ve seviilmeyen bir insan olarak yaşanıp, yaşlanılaacağına da tabir eder.

Rüyada Resim Çekmek

Güzel bir manzaranın resmini çektiğini görenn kimseler, kolay gelir sahibi oldukları iççin hiçbir zorluk yaşamadan her şeyee sahip olurlar. Yaşamın her zaman güzel tarafını suunacağı, insanın şansının daim olacağı şeklinde dee tabir edilir. Kötü bir manzara resmi çektiğini göreenler ise karanlık emelleri olan bireylerle tanışırlaar ve büyük bir dolandırıcılığa maruuz kalırlar. Düşmanlar tarafından görülecek eziyet ve iişkenceye de yorumlanır. Kendi resmini çektiğini gören insan iise, bencilliği ve kibri neticesinde etrafı tarafındaan dışlanır ve yalnız kalır.

 

Genellikle fiziki özellikleri ile çok ilgillenen, gün içinde sık sık aynaya bakkan ve kendini çok beğenen kimsselerin gördüğü rüyalardan biridir. Yaptıkları ile değil de, görünüşü ille bir yerlere gelmeyi amaçlayan, kolay paara ve şöhret sevdalısı olan şşahısların gördüğü sembolik rüyalar arasında yerr alır.

Rüyada Resim Yapmak

Rüyada yağlıboya resim yapan kimselerin hayatıını zenginleştirecek gelişmeler olur. Yakın çevredeki tanıdıklar vasıtası ile eğlennce içeren bir işe atılıp başarrılı olunacağını da bildirir. Karakalem ile resim yapmış olduğunu görenn kişilerin gelirlerinde ciddi bir aazalma söz konusu olurken, birliktelikleri olanllarda ayrılıklar gündeme gelir. Resim yapmak İslami açıdan bireyin olumsuuz davranışlarına ve günaha olan meylinii işaret etmiş olduğu gibi, imann gücündeki zayıflık nedeni ile ahiiret hayatı düşünülmeden hareket edilmesini dee tabir eder.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Pastırma Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...