Rüyada Sürüngen Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada sürüngen görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Sürüngen ruya tabiri ve ruya yorumları sürüngen rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada sürüngen görmek, rüyayı gören insanıın, iş hayatında ya da aiile hayatında karşılaşacağı, çeşitli sıkıntılar vee problemlere karşı, bilgi, beceri vee yeteneklerini seferber edeceğine, bu vesileyyle sorunların ve sıkıntıların daha faazla büyümesine engel olacağına, oluşan zararlarıı telafi etmek için yeni vee çok daha büyük işlere girreceğine, ancak zararın daha büyümemesi vve yeni bir sorunla karşılaşmamak içiin çok büyük önlemler alacağına vee işlerini eski haline getirip pproblemleri çözeceğine rivayet edilir.

Rüyada Sürüngen Böcek Görmek

Rüya sahibinin, yaşamış olduğu maddi vee manevi çok büyük sorunlar yüzünden iiş hayatında çok büyük darbeler allacağına, bu darbeler ile iş hakkkında çok sıkıntılı ve problemli günnler yaşanacağına, çok büyük üzüntüler olacağğına, yakın bir zaman içinde aaile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağıına ve uzun bir süre devaam edecek küslüklerin olacağına alamettir.

Rüyada Yeşil Sürüngen Görmek

Yapacağı işlerden sonra ortaya çıkan çeeşitli sorunlardan ötürü çok zor zamanlar geçirecek olann rüya sahibinin, ilerleyen zamanlarda dahha büyük sorunlar ile karşıllaşmamak için kendisine daha uygun, dahaa büyük kar getiren ve çok ddaha sağlam bir işe adım atmaaya çalıştığına, eğer bbu şekilde sabrederse ve azim gössterirse yakın bir zaman içinde bu issteğine kavuşmuş olacağına rivayet eder.

 

Rüyada Sürüngen Hayvan Görmek

İş hayatında yaşanmış olan sorunların rrüya sahibinin, yetenekleri vesilesiyle çözüme kavuşmuş olacağına yorummlanır.

Rüyada Sürüngen Kurt Görmek

Aile bireyleri arasında uzun zamandan berii var olan küskünlüğün son bulacağına, sıkıntılarıın ve problemlerin yakın zamanda çözzüme kavuşacağına, çok büyük sorunlar yaşşanmış olan dönemlerin sona ereceğine, aiile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler vesilesii ile işlerin eskisinden daha iiyi ve daha büyük bir hhale dönüşeceğine ve daha çok kazannç sağlayacağına alamet eder.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Kavun Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

Rüyamda kaldığım yurtta birçok değişik sürüngen gördüm.sürüngenler duvarda ve yerdeydi.renklerini hatırlamıyorum.o sürüngenlerden birini yurdun kapısından dışarı çıkarttım. çıkarken tavus kuşuna döndü.sonra bir görevli o sürüngenlerin hepsini topladı ve yurttan çıkardı.yorumu ne ola bu rüyanın


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...